, Android Newsy Samsung Telefony

GORĄCE: Mamy specyfikację Samsunga Galaxy Note 3 Neo z „6-rdzeniowym SoC”

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Szymek

  Nie trzeba kupować zaraz Amoleda.
  Można kupić tablet z Super Clear LCD,np Galaxy Note 10.1 2014 Edition.
  Doskonale wiecie,że Samsung rozszerza stale swoją rodzinę Galaxy i to nie tylko w tabletach,ale i w phabletach.
  Nakładka?
  W najnowszych Galaxy Tab Pro i Galaxy Note Pro,zamiast Touch Wizza jest Magazine UX.
  Tylko patrzeć jak zmienią nakładkę w mniejszych Notach na Kite Kat 4.4
  Dlaczego w takim razie Samsung miałby pakować się w inny system i domagać się od Microsoftu praw do możliwości rozszerzenia funkcjonalności WP?

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Hahaha kolejny odgrzewany kotlet Galaxy i szkoda kasy

  Ubolewam że Samsung nadal z uporem maniaka nie odświeża i nie wzbogaci oferty o smartfon Windows Phone z większym ekranem bo przynajmniej byłby inny wybór niż tylko droga do bólu Nokia Lumia 1520 za 3000 zł. 🙁

 • kuba

  @Jakub
  No, dokładnie. TouchWiz i Amoled – zawsze gdy widzę samsunga, to połączenie mnie dobija.

 • Kamil

  @Jakub
  Śmiesznie to ujołeś, aczkolwiek dużo w tym prawdy.

 • kuba

  Zatrważające, jak Samsung jedzie na pseudoopinii i marketingu. Może i flagowce ma nieźle, ale wypuszczanie takich niedoróbek z przyrostkiem Plus, Lite, Neo wraz z minecraftem na ekranie w pakiecie i tak zagwarantuje zyski. Samsung ma ugruntowaną pozycję na rynku i doi go swoimi syfami, jakimiś specyfikacjami ze średniowiecza (nie mówię konkretnie o tym modelu), do tego bezczelnie,windując cenę, a ludzie i tak będą to kupować, nie oglądając się na inne marki.

  • Jakub

   samsung zyskał na reklamie, ale też na świecącym lagującej nakładce. Weźmiesz do ręki samsunga i widzisz tą ładną niebieską tapetę w nakładce, wszystko jest takie kolorowe, wchodzisz w galerie chcesz zrobić zdjęcie, kolory biją po oczach swoim amoledem, ludziom się to podoba, wejdą jeszcze w ustawienia zobaczą że jest napchane jakieś niepotrzebnych funkcji i twierdzą biorę to. A jak się później okazuje, ten amoled nie odzwierciedla dobrze kolorów, jest przesycony, a nadmiar dodatkowych funkcji oraz kolorowa animacja z dużą ilością dodatków w nakładce powoduje że telefon działa wolniej, ale to zauważa klient jak już ten telefon kupił, albo w ogóle nie zauważa i cieszy się z lagującego samsunga bo się ładnie świeci ekran z animacjami i ma tandetną plastikową ob obudowę, która też się świeci

 • Niemampojeciaoczympisze

  To jakieś żarty? Co tydzień nowa bryłka plastiku od Samsunga.
  Ja tam czekam na Galaxy Note 3 Active. Ale najlepiej to by było Galaxy Note 3 Active Mini. A szczyt szczęścia do byłby dla mnie Galaxy Note 3 Active Mini Grand Zoom Neo Duos + !

 • pan ciasteczko.

  ciekawe jaka bedzie roznica cenowa ^^


reklama