,

konKurs Plantronics – wyniki

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • basiunia20

  A skąd macie takie informacje? Ja zawsze się spóźnie :(:(:(:(:(

 • x3l0s

  Ech, szkoda że moja żonglerka piłami motorowymi i reprodukcja „Słoneczników” Van Gogha nie przypadła do gustu organizatorom :/
  Next time, Gadget! ^^

 • walrus

  Zapewne dużo bardziej się napracowaliście pisząc te bzdurne eseje na swój temat niż na samą pracę

 • ziomiwan

  Weroniko- ale tak ostre słowa są niepotrzebne…
  Ale siersciaty… eeeh maniaKu drogi… lepsza byłaby odpowiedź „COŚ” 😉

 • maniaK

  Drogie maniaKi i maniaczKi, konKurs wygrały osoby, które napisały/zrobiły coś fajnego, ciekawego i zaskakującego. W wolnej chwili przygotuję podsumowanie Waszych fantazji i mrocznych przemyśleń, jakie nadesłaliście. Nie uwierzycie co można z wolnymi rękami zrobić… Wtedy będzie można coś więcej powiedzieć i skomentować 🙂 Szkoda, że weronika nic nie przysłała. Pewnie by było niezwykle ciekawe…

 • ziomiwan

  I widzisz drogie dziecko, tak kończą się dyskusje z ludźmi klocowatymi i spiętymi.
  Jakie obrażanie wszystkich w ogół.. ty nie jesteś wszyscy, chciałbym zauważyć. Poza tym nie obrażam cie, a jedynie piszę to co myślę, a uważam, że nie powinieneś dostać tej słuchawki, ktokolwiek inny, ale nie ten bzdurny filmik… Żenada chłopcze…

  Nie miałeś mi czego wytykać, może prócz tego, że nie wszędzie stawiałem przecinki, a na pewno nie mogłeś się czepić szyku zdania, tu też chaos wypowiedzi jest dziwnym stwierdzeniem.

  Specjalnie nie używam wielkich liter pisząc „Ty, Twój, Ciebie”, żebyś się czasami tego nie czepił hehe.

  Redakcja wybrała Rymster i tu masz rację, ale zamiast tego filmiku w którym są oczywiste i drętwe pierdoły powinni wybrać chociażby Ciebie, albo kogokolwiek innego.
  Ta jedyna osoba według mnie nie zasługuje na wygraną.

  A pozostałym szczerze gratuluję i życzę, aby słuchawka służyła im do końca świata!

 • weronika

  a jednak siersciuchowi sie cos dostalo, wszystko to sciema po raz kolejny wygrywaja znajomkowie i wazeliniarze, odpowiedzi, ktore wygraly sa tak banalne i wiesniackie, ani wesole ani smieszne ani wyjatkowe, po prostu nedza i rozpacz, niespecjalnie sie wszyscy wysilili ci co to oceniali …. buraki

 • siersciaty

  Dobrze, nie będę z tobą dyskutowal, bo widzę, że jesteś nastawiony na obrażanie wszystkich wokół.
  Wytykanie błędów maniakowi Madzik jest OK, ale gdy ty dowiadujesz się jakie błędy popełniasz, dostajesz gorączki. Bywa.
  Ech, prostolinijne wypowiedzi. Mam nadzieję, że twój trzynastozgłoskowiec okaże się lepszy od „Pana Tadeusza” i nie będzie na poziomie „kloca” z podstawówki.

  Kończę, bo dalsza kłótnia nic nie zmieni, jedynie wywoła wielką burzę o nic. Cieszę się, że wygrałem, bo w słuchawkach, które mam, właśnie złamał się przewód.

  Pozdrawiam.

 • ziomiwan

  Widać czytać ze zrozumieniem chłopcze nie potrafisz.
  Napisałem, że POZOSTALI zasłużyli na pewno bardziej niż Ty spięty klocu.
  A Twoje próby wytknięcia mi błędów są hmmm, kiepskie… Sens wypowiedzi jest u mnie zachowany, nie brakuje żadnych wyrazów.
  I gdybyś wytężył choć raz rozumek to zauważyłbyś, że to było tylko zwrócenie uwagi koleżance Madzik, która bez wątpienia bardziej zasługuje na nagrodę niż Ty, a nie przepraszam „ty”.

  Nie potrafisz układać rymów i nie tylko rymów, bo Twoje wypowiedzi w tym filmiku są prostolinijne i na poziomie podstawówki.

  Mi nie musisz niczego życzyć, nie chodzi mi tu o słuchawkę wartą sto parę złotych, ale o to, kto i za co wygrał. Nie zależy mi na słuchawce, ale na tym, aby wygrały INTELIGENTNE, ewentualnie zabawne odpowiedzi, a nie takie sztywne klocki…

 • siersciaty

  Ehh, ziomwian… nie będę komentował tego co sądzisz o mnie, bo każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów. Odpowiem ci tylko tyle: mi chociaż chciało się to „byle g…” nagrać i uwierz mi, że trochę czasu nad tym spędziłem. A „wchodzenie w tyłek redakcji”… daruj sobie. Z komentarza maniaKa, którego fragment ośmielę się zacytować: „Wspaniałe maniaKalne jury działa i działa. Problem nam sprawiliście bo jest dużo fajnych odpowiedzi i to nie tylko szablonowych (pozdrawiam siersciatego).” mógłbyś, o ile potrafisz czytać ze zrozumieniem, wywnioskować, że przed jakimkolwiek komentarzem z mojej strony moje „byle g” się spodobało jury. Inaczej nie napisałbym nic. Myślę, że narzekających na wszystko i tak nie przekonam.

  Poprostu nie lubię, kiedy ktoś krytykuje innych. Uważasz, że potrafisz zrobić coś lepszego? Zrób to! A na razie wygląda na to, że nie zrobiłeś, bo nie zostałeś nagrodzony.

  Wiesz, brałem udział w kilku konkursach, ale to jest pierwszy, w którym coś wygrałem. Brałem udział w konkursie konkurencji (nazwa różni się jedną literą w adresie portalu), w którym można było wygrać nokię n97. Trzeba było odpowiedzieć na kilka pytań. Ja ograniczyłem się do napisania odpowiedzi mailowo, dorzuciłem parę ciekawych informacji np. o tym, co zostało uwiecznione na zdjęciach zrobionych tym telefonem przez redakcję.
  Wygrał chłopak, wydaje mi się, że naprawdę młody – nagrał filmik, który z pozoru był mierny – trzymał pluszową zabawkę na sznurkach, ruszał nią i mówił zza kadru. Ale obejrzałem ten filmik i stwierdziłem „kurczę! taki prosty film, niedopracowany technicznie, ale inny niż cała reszta odpowiedzi. Chłopak miał pomysł i go zrealizował. Gratuluję. Szkoda, że sam na to nie wpadłem.”

  Życzę ci, abyś w następnym takim konkursie wykazał się inwencją, może nagrasz jakieś „byle g…” albo narysujesz, zrobisz zdjęcie, czy napiszesz coś w formie trzynastozgłoskowca i otrzymasz nagrodę. Polecam ci (mam nadzieję, że redakcja komorkomaniaka się nie obrazi) konkurs konkurencji, w którym można wygrać HTC HD2. Myślałem, że wezmę w nim udział, ale nie mam pomysłu na główne zadanie konkursowe. Szczegóły powinieneś znaleźć w internecie.

  Pozdrawiam.

  PS Jak się czepiać, to się czepiać. Słuchaj, „na pewno” piszemy oddzielnie. Po „Patison” nie powinno być myślnika, lecz przecinek, lub po „bez wątpienia” powinien być drugi myślnik. „Wielka kompromitacja komorkomaniaka”, a nie „dla komorkomaniaka”, „Tak beznadziejna <> żeby wygrała coś” -> „Żeby tak beznadziejna <> coś wygrała…” – zły szyk zdania. W twojej wypowiedzi brakuje co najmniej jedenastu przecinków. Ja staram się unikać błędów. Mimo że jestem w klasie matematycznej, nie używam tego jako argumentu do lekceważenia zasad języka polskiego. Przed wysłaniem, czytam swoje posty drugi raz, żeby sprawdzić, czy nie napisałem czegoś źle.
  Może „Madzik” powinien/powinna zostać zdyskwalifikowany/na za błędy? Ja gratuluję maniakom „Madzik” i „Dymon” inwencji. Sam nie potrafię układać rymów.

 • Rymster

  A ja po prostu pogratuluję zwycięzcom 🙂

  @ziomwian: następnym razem nakręć „żenujący filmik” (ew. „nędzny i głupi”) skoro to sposób na „pewną” wygraną w konkursie.
  Tak wiem, każdy ma swoje zdanie, może mieć nie bronie nikomu. Po prostu redakcja wybrała zwycięzcę i tyle. Ich wybór, ich zdanie.

 • ziomwian

  Wielka kompromitacja dla komorkomaniaka…
  Jak można było dać cokolwiek siersciatemu??….
  Przecież to co zrobił jest nędzne, głupie, sztywne i beznadziejne…
  Komukolwiek ale nie jemu! Jak ktoś dobrze wspomniał lizodup zawsze wygra…
  Jaja po prostu jaja… Tak beznadziejna „odpowiedź” żeby wygrała coś…
  Redakcjo komórkomaniaka- gdzie masz oczy??!!
  O ile te rymowanki bez większego sensu jeszcze jakoś mogą być nagrodzone to to byle co tego chłopczyka nie wiem jakim cudem dostało nagrodę…

  Patison- bez wątpienia zasługuje na nagrodę, ale reszta? siersciaty czy jak mu tam nie powinien nic dostać…
  Ale wychodzi na to, że wystarczy byle g**o nagrać i wejść w tyłek redakcji, aby dostać nagrodę.

  Nie twierdzę, że moja odpowiedź była super, ale napewno były lepsze które zasługują na nagrodę bardziej niż to siersciatego.

  Nie no błazenada…

  Poza tym ” dowoli” piszemy ” do woli” tyczy się to usera „Madzik”


reklama