Wczorajsza informacja o nowym, flagowym modelu Nokii znanym pod nazwą N8-00, natychmiast pociągnęła za sobą kolejne. Według zaufanego i wiarygodnego informatora serwisu engadget, Nokia N-00 zadebiutuje już w połowie przyszłego miesiąca!
Wczoraj mówiło się, iż smartfon ujrzy światło dzienne we wrześniu tego roku. Jeżeli dzisiejsze rewelacje miałyby okazać się prawdą, szykuje się głośna i nieoczekiwana premiera. Być może Nokia nie chce (i słusznie) wypuszczać swojego telefonu w okresie kiedy w sprzedaży pojawi się mnóstwo smartfonów innych producentów – jak na przykład iPhone 4G.
Warto przy okazji wspomnieć, że na pokładzie Nokii N8-00 znajdzie się dotykowy ekran typu pojemnościowego o przekątnej 3,5-cala, aparat 12Mpix z możliwością nagrywania wideo HD oraz port HDMI. Systemem operacyjnym będzie naturalnie Symbian^3.
Z niecierpliwością czekam na reakcję i komentarz ze strony Finów.
źródło: engadget
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…