, Gry i aplikacje HTC Newsy Nokia Samsung Symbian Telefony Windows Mobile

4 Samsungi z Windows Phone 7 i Nokia E7-00 w drodze!!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Andzia

  tylko ten kolor nie za fajny :/ gdyby była różowa lub czarna 😀

 • Andzia

  Ten telefon jest „zajebiszczy” ma duży ekran i większe klawisze na klawiaturze coś dla mnie i dla Ksennej 🙂

 • misiek

  Właśnie przesiadłem się na konkurencję nokii (korzystałem z 5800) na samsunga i5700 z androidem. Nokia jednak jest lepsza. Oto kilka argumentów: aktualizacja systemu w nokii jest banalna, wpisujesz *#0000#, wybierasz aktualizację i masz nowy system (w wersji oprogramowania 50.x.x 5800 jest o wiele lepsza niż android 1.6). nie tracisz zawartości telefonu. W androidzie, aby zarejestrować się do sklepu z aplikacjami na innego użytkownika to muszę wykonać PEŁNY RESET TELEFONU. Tracisz wszystkie dane, aplikacje, itd. Aktualizacja systemu wymaga podłączenia telefonu do komputera (pytanie po co, skoro nokie od lat robią to przez OTA). Ja na razie wstrzymałem się z tym po tym jak oprogramowanie samsunga nie było w stanie zauważyć telefonu na usb. Próba reinstalacji skończyła się padem windowsów (zostały usunięte lub uszkodzone pliki systemowe). Dopiero android 2.1 wspiera bluetooth FTP, OBEX. Wszystkie nokie z symbianem nie mają z tym żadnego problemu. Wiem jedno chcę korzystać z telefonu bez problemu, a taki jest symbian. Moim następnym telefonem będzie nokia, mam nadzieję iz będzie to n8. Androida lubię tylko za to iż mogę pisać na niego programy w javie. Problemem androida jest też dość szybka utrata pamięci, u mnie na starcie jest około 70MB (tylko jeden widget – zegar), po dniu mam dostępne około 50MB, procesy usuwam systematycznie za pomocą taskiller. W nokii jest lepsze zarządzanie połączeniami wlan. Każde z nich może mieć własne ustawienia ip, dns. Natomiast w androidzie jest jeden interface wlan0, a więc jak mam kilka sieci wifi bez dhcp, to trzeba ręcznie grzebać i zmieniać ustawienia: adres ip, brama, itd. przy przełączaniu się między nimi.

 • PiT

  Zgadzam sie moze zmienilismy nieco temat ale Nokia idzie w tyl, moze mysla ze Netbook Nokii cos uratuje raczej nie, a nie uwazam ze krok w Noki w strone WM jest dobry, za to tez uwazam ze Android to jest dobre posuniecie naprzod i konkurencja to smartphonach opartych na WM bo jednak Iphone ma swoj zupelnie inny standart.

 • Jankiel

  Ja nie rozumiem zafascynowania tymi nokiami. Nokia tworzy ostatnio potwory, mało ram, dość słabe procki, a za to ceny z kosmosu. Jedynie mocne aparaty (jakby ktoś taki potrzebował) i inne szczegóły (łał, jeden przycisk – rewolucja!), nie skupiając się na ciągłym podwyższaniu poprzeczki. Konkurencja już dawno pozostawiła Nokię w tyle, no ale fani i tak kupią… Sytuacja gorsza niż z iPhone, bo kiedyś Nokia wyznaczałą standardy, a teraz jest gdzieś na końcu. No, ale przespali swoją szansę, nie ma do czego wracać.

 • ziomiwan

  kuba- dobrze napisane. „jak na slidera nokii” 😉 inne firmy mieszą się w 10-12mm max 😉 ale nokia daleko w tyle jest jak zawsze.

 • Rymster

  Stare WM miały jakiś swój urok 🙂 Szczególnie dzięki supportowi w postaci gier portowanych z PC 🙂

 • Tomek

  Nexus One i Android 2.1 nigdy wiecej smartphona a WM nawet 7 mobile.

 • http://www.komorkoManiaK.pl kuba

  wydaje mi się, że jak na slidera Nokii to nie jest zły wynik. N900 na 19mm

 • ziomiwan

  Zaledwie 14mm grubości?? Telefon?? Jakie zaledwie?? Chyba AŻ 14mm…


reklama