, Android Gry i aplikacje Lenovo Newsy Smartfony Telefony

Telefony Lenovo jawnie śledzą swoich użytkowników?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Szymek

  Też Ci rewelacja.W Note 3np. ,przy wyłączonym WIFI i nieodznaczonej opcji „Zawsze zezwalaj na skanowanie” usługi Google Play skanują w poszukiwaniu sieci.

 • punk

  A twki iPhone to niby gdzie wysyla swoje dane, zreszta to samo jest z innymi telefonami na Android i WP

 • Tomi

  Dzisiaj każdy system śledzi poczynania użytkownika. Są tylko mniej i bardziej szpiegujące. Każdy kto kupuje smartfona godzi się na to.

  • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

   A tu się mylisz, Android daje wybór i masz możliwość usunięcia, zablokowania lub wyłączenia tych usług na stałe. Żaden inny system na dzień dzisiejszy tego nie oferuje. Dlatego zamknięte system to zło i trzeba z nimi walczyć, bo nie wiadomo co tam w nich jest.

 • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

  No i tutaj znów pokazana wyższość Androida nad pseudo systemem WP. Na Androidzie da się to sprawdzić i to jest plus, tylko pomyślcie ile danych systemy Windowsowe wysyłają danych na serwery MS.

  • FRNQ

   Racja 🙂

  • Tirinti

   Na szpiegoidzie można sprawdzić że Cię szpieguje… a WP Cię nie szpieguje.

   Proponuje inny test.
   Zaraz po instalacji systemu poszukaj czegoś w gogle i przyjrzyj się reklamą jakie będziesz miał w internecie… skąd reklamodawcy wiedzą co Cię interesuje???
   Przeinstaluj system i to samo powtórz z Bing.
   Podobnie możesz potestować z wysyłaniem maili z gmail.com i outlook.com.

   Na wysyłanie danych przez systemy MS możesz się nie zgodzić. Jest taka opcja. Te dane służą poprawieniu funkcjonalności systemu i są to dane statystyczne używane przez programistów Microsoftu.
   Na wysyłanie danych przez aplikacje gogle musisz się zgodzić i są one sprzedawane reklamodawcą, którzy później Cię spamują.

   UE powinna zdelegalizować reklamy. Wóczas usługi by były płatne i profesjonalne.

   • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

    Chwila a co to reklamy ? Dodatkowo na wysyłanie danych do MS się nikt nie godzi, a skądś je mają, to ciekawa historia.

 • pokulan

  Custom rom i po problemie 🙂

  • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

   Tak i twoje dane do kogoś innego w CM lub Rosja

  • Tirinti

   Problemem jest Android.
   Windows Phone lub iOS I po problemie.
   Pozew zbiorowy przeciwko google I po problemie.

   • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

    Ty naprawdę tak krótkowzroczny jesteś ? To tak jakbyś się po latach dowiedział, że w domu którym mieszkasz miałeś całe życie kamery i były wszędzie, nawet w WC i łazience. To tylko dlatego że nie pozwolono Ci patrzeć w plany budowlane, to tak samo jest z zamkniętymi systemami, nie możesz sprawdzić, to na bank coś mają do ukrycia. Myślisz że polityk w Polsce pozwoli sobie patrzeć na stany kont w bankach ? To jak nie pokazują to myślisz że jak gadają że nic nie mają to tak jest ? Widać tak myślisz, bo jesteś bardzo krótkowzroczny.

    • Tirinti

     Zdecydowanie wole mieszkac w budynku, ktory zaprojektowal architekt z uprawnieniami i wzial za niego pieniadze a pozniej inspektor budowlany odebral budynek potwierdzajac zgodnosc z planem.

     Ty wolisz mieszkac w budynku, ktory pan Zenek zbudowal wedlug planu znalezionego w internecie, ktory z kumplami pozmieniali wedlug wlasnego widzimisie. Odbioru nie bylo bo przeciez lokator ma wglad do planu i jak sie cos zawali to sobie zaszpachluje.

     Pracowalem kiedys w firmie, ktora oferowala aplikacje mobilne za free a pozniej zbierala dane uzytkownikow tymi aplikacjami. Ja robilem wersje na WP7, koledzy na Androida i iOS.
     Do sklepu Google poszlo bez problemu, do sklepu Apple poszlo bez problemu a Microsoft nie przyjal i kazal przy pierwszym pobraniu danych wyswietlic informacje co i po co aplikacja przesyla na serwer i jak user sie nie zgodzi to nie pobierac.

     wlasnie zamknietosc daje Ci gwarancje, bo jest jedna firma za to odpowiadajaca, ktora w razie czego mozna pobrac. W przypadku otwartego systemu nie ma zadnej gewarancji a w razie czego jest tylko tlumaczenie, ze przeciez system jest otwarty.

 • Tirinti

  ROTFL
  Przecież po to evil googlighting stranger zrobił szpiegoida, żeby ściągać dane frajerów co to kupują.
  Zaufanie można mieć tylko do profuktów z płatną licencją.

 • Mrs , Trolololo

  prawo a soryy brawo !


reklama