, Newsy Samsung Smartfony Telefony Windows Phone

5 calowy Samsung W750V będzie konkurentem dla topowych Nokii?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Dobra wiadomość i jak najszybciej taki model Windows Phone na rynek również w Polsce bo już Samsung przespał z AtivS gdy Nokia oferuje kilka modeli i dynamika sprzedaży wzrasta

  • Jakub

   Samsung wcale nic nie przespał z wp, oni to robią celowe, jak ktoś wcześniej napisał oni chcą znać plany MS i dlatego dalej mają wspólną umowę i będą tak wypuszczać 1 telefon na rok żeby tylko było że coś robią, ale nie będzie masówki. Po przejęciu, albo MS będzie mniej udostępniać swój system innym lub bardziej, zależy jak będą chcieli rozwijać Nokie

 • wojt

  Skoro to Samsung, to na pewno uda mu się to wcisnąć ludziom – od czego jest marketing.

  • Tirinti

   Tyle, że Samsung finansuje tylko marketing szpiegoida.
   Mają Ativ S, najlepszy smartphone w znanym wszechświecie i nie wydają ani grosza na jego marketing a co więcej na wielu rynkach nawet nie chcą go sprzedawać.

   • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

    Też uważam że AtivS był bardzo dobra ofertą Windows Phone i nie rozumiem dlaczego ten model jest w dziwny sposób uśmiercany i bojkotowany a przecież deklasuje 70% badziewia z android

 • Jakubbb

  Co macie do Nokii?

  • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

   Co ? Już piszę, pakowanie się w przegraną sprawę i instalowanie pseudo systemu na telefonach, które miały udawać smartfony. Mogli zainstalować prawdziwy system i odnieść sukces, a nie teraz znikać z rynku, MS tylko życzę szybkiego zniknięcia z rynku, tak samo jak Nokie szybko doprowadzili do upadku.

   • Tirinti

    Nokia sama się doprowadziłą do upadku a Microsoft, producent najlepszego OSu niepotrzebnie ich sponsorował.

    • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

     Firma sama w sobie jest w porządku, sprzęt też plastik i kiczowate kolory, ale tylko system zawinił. Zobacz jak ludzie omijają WP i W8.

  • Tirinti

   Ta firma nigdy nie potrafiłą robić dobrych telefonów. Większość to młotki nadające się do wbijania gwoździ a pozbawione podstawowych funkcji.
   Swego czasu zawzięli się na robienie smartphonów z Symbianem, na którego nikt nie chciał pisać aplikacji w efekcie sami musieli pisać aplikacje, a że to jest trudne na ten tandetny OS to tyle za to płacili, że zbankrutowali. Resztkę kasy zmarnowali na kolejną porażkę MeeGo.
   Z niewiadomych powodów Microsoft się z nimi związał a Ci zamiast skupić się na opracowywaniu sprzętu z podstawowymi funkcjami to zaczęli coraz cudaczniejsze aparaty wymyślać, do tego napisali własne mapy, które są gorsze od istniejących na rynku. Do tego jeszcze przekupili kilku developerów, żeby uniemożliwić instalacje ich aplikacji na konkurencyjnych modelach.
   Dalej przekonali Microsoft, żeby wstrzymał prace nad Windows Phone 8.1 i zrobił dla nich poprawki umożliwiające obsługę ich aparatu z nadmiarem pikseli. W efekcie czego nie dość że robią tandetne modele to jeszcze powodują psucie Windows Phone.
   Do tego robią ciężkie gnioty bez microSD i w cudacznych kolorach.

 • Tirinti

  Można sobie pomarzyć.
  Samsung chce mieć dostęp do Windows Phone 8.1 aby znać plany Microsoftu, dlatego udaje, że chce zrobić kolejny model.

  Inna sprawa to to, że 5″ to za dużo i nie byłby wygodny.

  Warto dodać, że bredzicie jak Stefan Jełop.
  Aplikacje na Windows Phone tworzą niezależni developerzy a nie firmy produkujące sprzęt.
  Mam nadzieję, że nowy CEO Microsoftu przegna Jełopa i innych dziewiarzy z Nokii a w WP9 nie będzie miejsca na robienie aplikacji specjalnie dla danego OEMa czy dla danego operatora.
  A i jeszcze mam nadzieję, że Microsoft powróci do własnych map Bing zamiast tandety od Nokii.

  • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

   Największa głupota to dopłacanie do udostępnienia aplikacji w sklepie.

 • Jakubbb

  Ja najbardziej boję się o Nokię. Nie chcę by samsung ją prześcignął w sprzedaży słuchawek z WP, zwłaszcza że Nokia jest w ciężkiej sytuacji finansowej. Cieszyłbym się gdyby samsung nie zyskał popularności w tej części rynku.

  • Tirinti

   Nokia to teraz może co najwyżej wrócić do produkcji kaloszy.
   Bać się to należy o Microsoft, w którego szeregi włączeni zostaną pracownicy nokii, najgorszego producenta smartphonów.

   • Jakubbb

    Nokia nie jest zła. Po prostu nie zniżyła się do poziomu innych marek. Nie splamiła się androidem. Zrobiła mapy lepsze niż google z własnej kieszeni. Podziwiam Nokię za swą wytrwałość.

    • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

     Racja nie splamiła się Androidem i sięgnęła dna i upadła. Zacznij prowadzić firmę, zainwestuj w nią kupę kasy i sprzedawaj ubrania dla ludzi powyżej 2 metrów w Japonii. To właśnie takie prowadzenie firmy byś zrobił, byś otworzył firmę do której byś musiał dopłacać, tak samo Nokia miała wybór, albo dopłacać i mieć WP i upaść, albo wziąć Androida i mieć dużą sprzedaż i zyski. Twoim tokiem myślenia poszli i jak daleko zaszli.

    • Tirinti

     No i właśnie Android pasuje do Nokii i jedno i drugie jest wysoce tandetne.
     A od map Nokii to tylko iOSowe są gorsze.
     Wcześniej Microsoft miał własne i więcej POI na nich było i trasy lepiej wyznaczał niż Google. Teraz jest gorzej niż tragicznie a że dają to badziewie gratis do Nokii to porządni producenci nawigacji nie robią wersji na WP.


reklama