, Android Gry i aplikacje Newsy Samsung Telefony

Samsung wznawia aktualizację dla Galaxy S III do Androida 4.3

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Andrzej

  Dla S3 jest już aktualizacja do andka 4.3 bez brandingu i bez Lte. Dziwne że nie napisali o tym.

 • tomo2106

  Samsung s3 lte ma już oficjalną aktualizację do 4.3 🙂

 • Wkurzony użytkownik

  Tu już nie chodzi o „ficzery” ale chociażby poprawę lagów dialera (wiem, nic z tego) czy mniejsze zużycie baterii. To jak Samsung traktuje swoich klientów to granda. Ok, można było się zgodzić na pominięcie 4.2, ale wszystko wskazuje na to, że to 4.3 było robione w pośpiechu, byle wywiązać się z obietnicy. Gdzieś wyczytałem, że te aktualizacje mają na celu, poprzez obrzydzenie obecnego modelu, spowodowanie wymiany na nowszy sprzęt. Czytając to śmiałem się do rozpuku. Teraz nie jest mi w ogóle do śmiechu. Najpopularniejszy telefon na świecie i niedopracowany software.

 • poDOPIS

  Xperia ledwo co dostała 4.2 a tu marudzenie, że doooopiero 4.3, tak Wam potrzebne te nowe ficzery i bugi?

 • Preza

  @Rabin
  Smigalem do czasu sprzedania N2 na sofcie od Grille – MoonRom i powiem, ze stock mu nie dorownuje w zadnym razie. I zero problemow, a z pol roku mialem jego romy.

 • Rabin

  Ja tam wole nie grzebać w telefonie kolego i potem nie jeczec, ze mi padł i gwarancji nie chcą uznać. A tak po za tym to z wlasnych doświadczeń wiem, że nie oficjalne posiadaja bledy i wszystko nie śmiga na 100%.

 • Rabin

  Samsung nigdy nie będzie miał pozycji takiej jak Apple zawalajac rynek co tydzień nowym chlamem. Bardziej przypomina ten producent wiejskiego dziada, ktory wygrał w lotka i po mimo kasy zawsze będzie wsiokiem.

 • Rabin

  Te aktualizacje ida Samsungowi jak krew z nosa. Niby Note 2 miał dostać 4.3 w tym roku, ale gdy widze, że jeden kraj lub 2 na tydzień dostają to spodziewam się aktualizacji w przyszłym roku na wiosnę. Jak dla mnie to paranoja, ze by tak duży producent miał z tym problemy. Samsung powinien dostać od ludzi zimny prysznic jak Htc! To moze w tedy sie czegos nauczy, bo tak dalej będzie olwal ludzi.

  • Mario

   No właśnie, ja też czekam na aktualizacje mojego Galaxy Note 2. I pewnie jeszcze sobie poczekam:-) A swoją drogą, to rzeczywiście ciekawa sprawa, że część tych nieco tylko nowszych urządzeń dostaje już 4.4, a te nasze ciut starsze nie mogą się doczekać 4.3.
   A zapowiadane było, choć nie potwierdzone oficjalnie, że Note 2 Andka 4.4 miałby dostać około wiosny 2014 r. Jak tak szybko będą szły te aktualizacje, to nie wiem, czy do końca roku to nastąpi i…czy w ogóle to nastąpi…

   • XXl

    a tam, siedzicie na tych stockowych romach to trzeba czekac na up softu pod xeo czy brand operatora, wywalic stocka wgrac soft alternatywny, 4.3 na n2 smiga swietnie np w wydaniu omegi

 • Twin

  chińscy producenci tabletów już aktualizują swoje tablety o androida 4.4 a samsung się obudził i wprowadza do telefonów 4.3 brawo


reklama