, Android Newsy Telefony ZTE

ZTE Grand S Flex LTE debiutuje w Polsce

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • joasia21

  Parametry telefon posiada w miarę ciekawe jak dla smartfonów z tej półki cenowej. Zaleta jest także modem LTE. czy jednak marka ZTE przyjmie sie na polskim rynku tak jak inne sztandardowe marki ciężko jednoznacznie stwierdzić. Chociaż telefon z pewnością zyska swoich sympatyków i przeciwników.

 • Ola

  Fajny image 🙂 Czy przyjmie się na rynku, zobaczymy. Parametry ma ok, w zależności od tego, z czego użytkownik chce korzystać. Zte przyjął się w modemach LTE, może warto spróbować. Na pewno niedługo pojawią się oceny korzystających z niego użytkowników. Wtedy będziemy wiedzieli więcej 🙂

 • https://www.facebook.com/jolanta.sala.7 Jola Sala

  Zapewne telefon będzie miał swoich zwolenników i przeciwników, ale tak samo się dzieje w przypadku telefonów znanych marek. Z ZTE mam modem LTE i sprawuje się bardzo dobrze.Co to telefonu to akurat mi te parametry odpowiadają, lubię sobie coś obejrzeć co przy 5 calowym wyświetlaczu będzie bardziej komfortowe, w coś pograć, bateria pojemna i w necie można poszaleć dzięki możliwości korzystania z LTE. Myślę,że to ciekawa propozycja, a czas pokaże na ile dobra.

 • A123123123

  Wydaje się, że parametry tego telefonu są całkiem przyzwoite, porównywalne z odpowiednikami modelowymi innych marek. Jak jest w rzeczywistości? Nie wiem. Jednak często słyszę opinie znajomych, którzy twierdzą, że kupują dany model tel., gdyż to znana marka itd. Hmm, jak coś jest mniej znane to oznacza, że gorsze?? Niekoniecznie.

 • Mikolaj

  Różnica między androidem 2.1 a 2.3 była naprawdę odczuwalna. 4.0 to trochę niewypał – ciężko powiedzieć, czy był sens przesiadki. 2.3 a 4.1 – skok jakościowy, jak najbardziej jest sens przesiadki. 4.1 vs 4.2 – serio, nie umiem znaleźć różnic. 4.3 widziałem tylko na filmikach i czytałem change logi – niewiele tego, oj niewiele. O 4.4. wiem tyle, że mieli poprawić zarządzanie pamięcią – może stąd udało się go odpalić na HTC HD2. Tak czy inaczej kupiłem niedawno model z 4.1.2 i nie odczuwam, aby czegoś brakowało.

 • Mikolaj

  za 1300zl, dobry telefon, inne opcje sa drozsze

  • won_lewaku

   Nie, nie dobry.

   Za 1300,- 1GB RAM, podziękował.

   • ukaszek

    won_lewaku nie zapominaj że ten telefon ma LTE. Każdy chcę zarobić dlatego nikt nie będzie dokładał do interesu więc żeby zaoferować coś w dobrej cenie trzeba z czegoś zrezygnować.Jak dla mnie 1GB ram spokoje wystarczy.

   • cue

    i co Ci z tego ramu? Bez sensu. Tak jak mieć komputer z 8gb ramu 1333mhz a procesor z podstawką dla 1000mmhz i grafika 800mhz 😉 czy też przykład aparat 10mpx a 3mpx
    Liczby nie przekładają się na jakość! dopiero odpowiednia konfiguracja odpowiada za to. Ja zdecydowanie wolałbym mieć komputer z 1gb ramu który będzie pracował na najszybszej częstotliwości czy też aparat 3mpxl z sensownym obiektywem.

    Co do telefonu minusem jego będzie rozdziałka i bateria
    Plusem będzie możliwość LTE plus objął chyba już 70% powierzchni zasięgiem LTE

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Android JB’4.1 i dziękuję , tyle w temacie ofert ZTE w Polsce za około 1400 zł.


reklama