, Newsy Nokia Windows Phone

Ostatnie statystyki Windows Phone pokazują, że Lumia 525 jest skazana na sukces!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • dav

  nie wiem kto ten syf WP kupuje ale współczuję…

 • Tomi

  Ja z mojej Lumi 920 jestem bardzo zadowolony. Poza tym ludzie stają się coraz mądrzejsi i przestają patrzeć tylko na cyferki. Przede wszystkim liczy się optymalizacja a nie pierdyliony rdzeni i czego tam jeszcze. Pozdrawiam!

  • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

   To się nie nazywa optymalizacji, tylko wykastrowanie systemu z podstawowych funkcji i szukanie naiwnych. To tak jakbyś na PC nie mógł sobie nawet tapety zmienić, zainstalować aplikacji itd, wtedy system Windows działa jak burza, bo nic się z nim nie robi. Za to Android ma coraz więcej funkcji, są aplikacje itd i wiadomo że może zwolnić, ale to już dawno przeszłość, bo działa już coraz lepiej z każdą wersją. Za to WP to jedynie ma długie animacje i jest wolniejszy od Androida o około 20%. Porównaj sobie dwa telefony z tej samej klasy i ich działanie i wtedy zobaczysz. Bo Lumia 1020 działała o jakieś 40% wolniej od LG G, różnica w cenie również około 40-50%. Tylko że ten tańszy zamiatał Lumie na starcie, czyli Optimus G.

 • Staszek

  Ale to faktycznie jest sensowny trend. Po co dziś kupować topowe smartfony, kiedy coraz tańsze urządzenia mają coraz lepsze parametry i spełniają wszystkie oczekiwania, a flagowce nie sa idealne i też mają braki, niedociągnięcia itd.

  • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

   Ja zauważyłem raczej coś innego na rynku, chińscy producenci zaczęli szybciej aktualizować swój sprzęt, niż np taki Samsung czy HTC i to się zaczyna wszystko wywracać do góry nogami. Się może za rok czy za dwa okazać, że nikt nie chce już kolejnej wersji Galaxy S 5 czy 6, bo woli kupić lepszy sprzęt za połowę ceny.

 • xzxzxzzxzxz

  to dowodzi jedynie, że Microsoft ma ogromny problem ze swoim systemem na smartfony – nikt nie traktuje poważnie tego systemu na dzień dzisiejszy i że główne udziały WP ma urządzenie (biednej Nokii) z którego zysk jest na poziomie ok 5-10$ na sztuce 😉

  • oijoi

   Zgadza się. Udział rynku Windows Phone w tym kwartale spadł z 3.7 na 3.6 procent, więc wygląda na to, że więc Windows Phone’ów już ludzie nie chcą. Szkoda tylko, że Microsoft pociągnął na dno Nokię.

   • Tirinti

    Tylko dla hipsterów najważniejszy w smartphonie jest aparat i aplikacjie do dzielenia się zdjęciami z innymi hipsterami a hipsterzy kochają Apple.

    Mam nadzieję, że nowy CEO Microsoftu znowu skoncentruje się na potrzebach profesjonalistów tak jak to był ow czasach Windows Mobile.

    • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

     Wiesz co próbowali ludziom wciskać kit, że to teki ekosystem itd, a faktycznie wyszło tak, że częściej telefonu W8 nie wykrywa, niż wykrywa. Synchronizację itp też można już włożyć między bajki i mity. WM jest i tak do dziś bardziej funkcjonalny niż WP, daje większe możliwości personalizacji itd. Tak samo piszesz aparat i dzielenie się zdjęciami. To jedynie aparat na WP może być i to dzięki Nokii, a nie MS, bo dzielenie plików leży dzięki MS. Czyli w każdym wypadku lepiej omijać WP szerokim łukiem jak chcesz mieć coś do użytku.

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Tylko pogratulować WP a ja czekam na Lumia 1320 🙂

  • dgdsfg

   Od dwóch lat tylko czekasz i czekasz na swój telefon z Windows Phone. Nie stać Cię na jakiś bieżący model? Może na Mikołaja dostaniesz od babci?

 • Tirinti

  Ja bym raczej powiedział, że na porażkę. Microsoft przejmuję tandetną Nokię a inni producenci wycofują się z produkcji WP.
  Pozostaje kupić na zapas kilka sztuk Ativ S by co pare lat jak się jeden zepsuje wymieniać na nowy.

  • Jakub

   never ever, ativ s, jak już coś to można kupić kilka modeli Lumi 920, bo nie wiadomo jakie fony będzie wypuszczać MS

  • Ewka

   Masz rację, trzeba kupić na zapas, bo Samsungi , jak to mają w zwyczaju często się psują i trzeba wymieniać na nowy 🙂 Ale „plastik” tak już ma 🙂

   • Tirinti

    Wszystko się z czasem psuje.
    Motorolę Razr2 miałem przez 5 lat i bardzo przeżyłem jak mi się zepsuła. To najlepszy telefon wszechczasów. Tak samo pewnie Ativ S za 4 lata mi się sypnie a nie sądzę, żeby do tego czasu było coś lepszego.

 • Ewka

  Była by może hitem, jak by dodali zwykłą diodę oświetlającą, a tak to w nocy zdjęcia nie zrobi, i latarką tez nie poświeci 🙁 ech, ta Nokia

 • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

  Jak będzie wciskana za 1 zł wszędzie gdzie popadnie, to będzie tak jak z 520. Każdy weźmie i będzie chciał sprzedać, a nikt wziąć nie będzie chciał.


reklama