, HTC Newsy Nokia Samsung Sony Telefony

Lumia 1020, Xperia Z1, Galaxy S4 i HTC One – zdjęcia portretowe i panoramy

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • mase

  Zgadzam się z komentarzami powyżej, że takie testy powinny być robione na tych samych ustawieniach ekspozycji. W tedy były by miarodajne. Moje zdanie jest takie: najlepsze zdjęcia robi Lumia. Są najbardziej naturalne i szczegółowe. Samsung robi zdjęcia podpicowane programowo dla efektu wow. Z resztą to typowe dla Samsunga, nie idą w jakość tylko w jarmarczność. Sony natomiast wypadło bardzo kiepsko, coś nie poszło tak bo to bardzo dobra kamera.

 • smog11

  szkoda że lg g2 nie ma w porónaniu

 • hacajaca

  Tragiczne te testy ponieważ każdy z tych telefonów ma inną aplikacje do robienia zdjęć. Mam na myśli że powinno być ustawione najlepiej dla każdego aparatu z osobna,po to są tak zwane sceny i tu różnica jest ogromna w stosunku do pokazanych przykładów. Niech ustawia Z1 w manual ze sceną portret i ostrzeniem na wykrywanie twarzy. To test jak posiadać lustrzankę i robić wszystkie zdjęcia automatem.

 • cyrylo

  Takie testy fotogrqficzne to dno. Albo ustawiajcie takie same parametry albo podajcie info czy takie parametry dobrala automatyka aparatu czy wy.

 • Piotr

  No nie powiesz mi chyba, że nie będzie różnicy w zdjęciu przy otwarciu migawki w czasie 1/125 s a 1/15s.

 • Michu

  Po lekturze powyższego wpisu jedyne co mogę stwierdzić, to fakt, że ten, kto to napisał nie ma zielonego pojęcia na temat fotografii.

 • Piotr

  Ustawienia aparatu przy portrecie:
  HTC One:
  Migawka 1/15; ISO: 400

  Lumia 1020
  Migawka 1/50; ISO: 200

  Samsung Galaxy S4:
  Migawka 1/20; ISO: 160

  Sony Zperia Z1:
  Migawka 1/125; ISO: 400

  Nie ma to jak rzetelne i uczciwe porównanie. Ciekawe dlaczego nie dali takich samych ustawień dla każdego z telefonów?

 • pisul

  Wybieram sgs4 patrzac na zdjecia. A jesli mialbym zmieniac obecny telefon samsung note n7000 wybieram bez zastanowienia note 3


reklama