Na chińskim rynku aktualnie robi furorę nowy, 8-rdzeniowy procesor MediaTek MT6592. Większość producentów z tego rejonu już zapowiedziała swoje urządzenia, które będą pracować pod jego kontrolą lub do sieci wyciekły takie informacje. Huawei jest jedną z firm, która skutecznie podkręca atmosferę – już 1 grudnia poznamy co dla nas przygotowała.
Sam film jest dość absurdalny, ale prawdopodobnie zapowiada nadchodzącego Huawei Ascend P6S, który ma być następcą obecnego na rynku P6. To nagrania nie zdradza nam żadnych szczegółów, oprócz planowanej daty premiery, która ma się odbyć 1 grudnia. Wracając do filmu to on jest specyficzny i można się zastanowić czy nie za bardzo się wyróżnia, ale trzeba pochwalić, że w końcu Chińczycy zaczynają przykładać wagę do marketingu. Huawei Ascend P6S może okazać się hitem końcówki tego roku, a dziwne reklamy mogą mu w tym pomóc.
Antoni dziś pisał o planowanej sprzedaży urządzeń Huawei na ostatni kwartał, która ma wynieść 20 milionów i to właśnie nadchodzące urządzenie może okazać się kluczowe. Jeśli kilka dni po premierze trafi na najważniejsze rynki w sensownej cenie to może okazać się świetnym wybotem podczas szału zakupowego.
Źródło: facebook.com/huaweidevice, youtube.com
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Masz telefon tej marki? Lepiej wyrzuć go do śmieci. Jeden z najciekawszych i momentami najlepszych…
Xiaomi Pad 7S Pro zbliża się wielkimi krokami. Pierwszy tablet Xiaomi z autorskim procesorem otrzyma…
Wygląda na to, że YouTube niedługo zarzuci Was nowymi, niepomijalnymi reklamami. Google testuje właśnie funkcję,…
OPPO szykuje się do globalnej premiery aż kilku urządzeń. Poza słuchawkami Enco Buds 3, smartwatchem…
Nothing Phone 3a Pro to moim skromnym zdaniem jeden z najlepszych telefonów do 2000 złotych.…
Sker Ritual – to bez wątpienia FPS, który można określić mianem niedocenionego. Teraz każdy z…