, Newsy Plus Promocje

Promocja | Darmowy internet LTE w sieci Plus

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • AntyPlus

  Miałem do czynienia z wszystkimi czterema największymi sieciami telefonii komórkowej w Polsce i … sieć Plus (Polkomtel S.A.) jest wg mnie bezkonkurencyjnie (!!!) najgorsza!!! Jeżeli ktoś się zastanawia jaką sieć wybrać to pod rozwagę polecam trzy sieci: Orange, Play, T-Mobile.

  Już kilkanaście lat temu byłem w sieci Plus, niezadowolony odszedłem stamtąd jak tylko było wolno przenosić numery telefonów do konkurencyjnych sieci. Po latach wróciłem do sieci Plus, zapewniano mnie, że od czasu mojego odejścia w sieci Plus dużo się zmieniło. I jak się przekonałem, rzeczywiście się zmieniło … na gorsze!!!

  Teraz pracownicy sieci Plus (szczególnie internetowy dział bok!!!) są o wiele bardziej bezczelni, chamscy, więcej kłamią i częściej łamią postanowienia zawartej umowy (niż to miało miejsce kilkanaście lat temu!).

  Np. w dniu 25.03.2013 otrzymałem od sieci Plus smsa:

  „Pakiet Internetowy 25 MB zostal wlaczony na 30 dni”

  Ja nikogo nie prosiłem o włączenie żadnego pakietu internetowego!!! Tym bardziej, że to był sms bez informacji na jakich to w ogóle miało być zasadach. Za darmo czy z dodatkowymi kosztami? Zatem była to bezczelna samowolka pracowników sieci Plus.

  Bezczelności i samowolki ciąg dalszy:

  22.05.2013 otrzymałem od sieci Plus smsa:

  „W dniu 24.05.2013 zostanie uruchomiony pakiet Internetowy 25 MB na kolejny okres oraz zostanie pobrane 5 zl. Wylaczyc pakiet możesz kodem *121*01*31#”

  To się nazywa tupet! Oni się nie pytają czy chcę mieć w ogóle w telefonie internet tylko „łaskawie” informaują, że jak nie wyrażę sprzeciwu to potrącą mi pieniądze za usługę, o którą nikogo nie prosiłem!!!

  Czyli wg „prawa sieci Plus” (ustanowionego chyba na zasadzie jakiejś dyktatury) ja teraz mogę napisać np. list polecony do jakiegoś pracownika Polkomtel S.A., że jeżeli nie odeśle mi listem poleconym sprzeciwu to kupił Ferrari lub np. Porsche? I jeżeli w przypadku braku sprzeciwu nie zapłaci do końca miesiąca całej sumy za samochód to zostanie wszczęte postępowanie przez komornika?

  Mało tego! 23.05.2013 otrzymałem od sieci Plus smsa:

  „Aby moc przedstawiac nowe oferty dla tego numeru konieczna jest zgoda na komunikacje sms,mms,email. Prosimy o wyslanie SMS o tresci ZGODA na nr.8000 (koszt 0zl)”

  Czyli wg tego samego samowolnego „prawa” sieci Plus ja teraz np. odnośnie tego w/w Ferrari (po proteście lub sprzeciwie pracownika sieci Plus) mógłbym wysłać do tegoż pracownika kolejny list z prośbą o wyrażenie zgody na kolejne zakupy „niespodzianki”?!

  Zatem pomijając bezczelność jaką jest fakt wysyłania sms-ów o takiej treści, nadmienię jeszcze tylko, że po skrócie „nr” nie umieszcza się kropki! A autor tego sms-a, (sieć Plus!) jak widać kompromituje się również brakiem znajomości pisowni w języku polskim.

  Mało tego! 3.06.2013 otrzymałem od sieci Plus smsa:

  „Na 15lecie oferty na karte w rozdamy 15 tys. No limit do WSZYSTKICH sieci na 24h. Wyslij do konca dnia bezpl. SMS z haslem: 15 LAT na nr 80008! Aktywacja jutro!„

  Tak przy okazji: nie pisze się “15lecie” tylko pisze się “15-lecie”. Zatem nie wysłałem sieci Plus żadnej zgody (!) a sieć Plus i tak wysłała mi smsa o treści handlowej!

  Zatem wróćmy do naszego Ferrari. Wg tego „prawa” sieci Plus mimo sprzeciwu pracownika sieci Plus i tak najwyraźniej wolno sprzedać temuż pracownikowi Ferrari bez jego zgody!

  Mimo zapewnień sieci Plus sprzed kilku miesięcy, że nie będę otrzymywał na swój telefon żadnych informacji o treści handlowej i mimo zapewnień, że założono odpowiednią blokadę na mój numer telefonu w tym celu to … i tak zastrzeżone smsy do mnie z sieci Plus wysyłano!

  Mało tego! Nie wiem, po którym już moim proteście w tej sprawie w dniu 16.08.2013 otrzymałem bezczelnego maila:

  „(…)Przepraszam za napotkane niedogodności.

  Chciałabym zapewnić, że wszelkie sygnały dotyczące naszej współpracy są analizowane i pozwalają nam usprawnić działanie poszczególnych komórek firmy.
  Przedstawiony problem posłuży nam jako wskazówka w dążeniu do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

  W celu zaprzestania wszelkich działań marketingowych, w wyniku czego nie będzie Pan otrzymywać materiałów reklamowych od Plusa, proszę przesłać oświadczenie na adres:

  Polkomtel sp. z o.o.
  Ul. Postępu 3
  02-676 Warszawa
  dopisek „Dane osobowe”

  W piśmie proszę zamieścić również swoje dane osobowe, numer telefonu oraz wyraźny podpis.

  Można również zablokować otrzymywanie informacji marketingowych kanałami elektronicznymi (SMS, MMS, e-mail) wysyłając bezpłatną wiadomość SMS o treści SPRZECIW, pod numer 8000. (…)”

  Czyli zapewnienia pracowników sieci Plus sprzed kilku miesięcy, złożone na piśmie z podpisem pracownika, przesłane do mnie listem pocztowym z potwierdzeniem blokady na mój numer, z zapewnieniem zaprzestania wysyłania do mnie materiałów marketingowych, czym w zasadzie były?! O co tu w ogóle chodzi?! Czyli czym był ten list z zapewnieniami?! Co to w ogóle jest za kpina?!

  Mało tego! W tym bezczelnym mailu Pani zawarła informację (zapewnienie!!!) o analizowaniu sygnałów od abonentów w celu usprawnienia działania poszczególnych komórek firmy. Uwaga!!! Pierwsze tego typu zapewnienia otrzymywałem już od sieci Plus … kilkanaście lat temu!!!!!!! Takich zapewnień (jak widać kłamliwych) otrzymałem już od sieci Plus … kilkadziesiąt!!!!!!

  Zatem dlaczego te działania nie usprawniają tych funkcjonowań poszczególnych komórek firmy?! Mało tego! Te kilkanaście lat temu te komórki sieci Plus działały bardzo źle, ale one z roku na rok działają wg mnie (i moi znajomi w Plusie potwierdzają moje zadanie na ten temat!) coraz gorzej!!! Zatem albo te zapewniania to bezczelne kłamstwa i „Himalaje obłudy” albo … niewiarygodna wręcz nieudolność i kompromitacja pracowników sieci Plus!!! Niech sobie każdy odpowie na pytanie, jeśli te zapewnienia robienia (od kilkunastu lat trwa ten proces o czym jestem regularnie i systematycznie zapewniany, a w zasadzie chyba raczej okłamywany!) przez pracowników sieci Plus co w ich mocy żeby usprawnić działanie wszystkich komórek firmy, a zamiast polepszania funkcjonowania tychże komórek jest ich bezdyskusyjne pogorszenie (!!!) działania, to jak niskie IQ muszą mieć Ci pracownicy (zakładając przyczynę ich porażki nieudolność i niekompetencję w działaniach a nie kłamstwa i obłudę)?! Czy to w ogóle możliwe żeby pracownicy w demokratycznej firmie, przechodząc pozytywnie badania lekarskie (a zatem bez pracownicy bez upośledzeń), a zatem dopuszczeni przez lekarza do pracy w dziale obsługi klienta, mogliby mimo usilnych starań i robienia co w ich mocy (!) … przez kilkanaście lat niewiarygodnie wręcz (!!!) pogorszyć działanie funkcjonowania swojego działu zamiast je polepszyć????!!!!

  To tylko wierzchołek góry lodowej kompromitacji sieci Plus, nie ma tu miejsca żeby wszystko opisać!!! Reasumując: Jako abonenci sieci telefonii komórkowych mamy wybór. Bez zająknięcia, zdecydowanie odradzam wszystkim sieć Plus!!! Wybierajmy spośród trzech abonentów: Orange, Play, lub T-Mobile!

 • Ola

  Wielka gratka dla osób lubiących mieć stały i nieograniczony dostęp do informacji. I to w dodatku z szybkością LTE. Bardzo fajna sprawa. Warto skorzystać z takiej okazji.

 • joasia21

  Dla mnie jako uzytkownika sieci oferta, która przedstawiła sieć Plus jest atrakcyjna. cenię sobie dostęp do Internetu z róznych miejsc a LTE jest dobrym rozwiązaniem, nie musze martwić się o połączenie z siecią wifi czy tracić czas na zdobycie hasła dostępu do wifi. Ciekawa wydaje się także oferta smartfonów z LTE.

 • donio

  Od dłuższego czasu śledzę tą stronę i komentarze na niej umieszczane i tak się zastanawiam jaki ty Nazir czy jak ci tam masz problem? Pod każdym artykułem umieszczasz komentarze bez żadnego sensu, ładu i składu. Ciągle się chwalisz jaki to telefon kupisz itp. Czy w ten sposób próbujesz się dowartościować? Może szukasz akceptacji na forum bo koledzy się nie chcą z tobą bawić na przerwach? Tylko mi nie mów, że już podstawówkę skończyłeś bo nie uwierzę. Wezyr czy jak ci tam znowu było, daj sobie spokój z komentarzami, bo daremnie zaśmiecasz forum i zajmij się lepiej nauką.

  • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

   Polska język to bardziej trudna języka, tak właśnie pisze tak zdania. No co zrobić takich matka ziemia nosi, niestety u niektórych ewolucja idzie w tył, a nie w przód.

 • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

  Jeśli cię stać to kup tę tandetną Lumie i baw się nią w domu i nie pisz bzdur wszędzie.

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Mam Plus Lte na kartę i sam decyduję jaki smartfon lub tablet chcę mieć aby nie przepłacać za sprzęt u operatora 🙂

  • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

   Na sprzęt od operatora jedynie cię stać, to nie wybrzydzaj. Choć widzę kolejna karta i to z każdej sieci, taaa jasne.

   • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

    @mozilla007
    Napisałem wyrażnie kupuję sprzęt za gotówkę bo mnie na to stać i korzystam z usim operatora jaki mi daje lepszą ofertę od Play lub Orange 🙂

    Czytaj uważnie i ze zrozumieniem a nie ciągle cos majaczysz i przekręcasz fakty 😀


reklama