, Apple iOS Newsy Phablety Smartfony Telefony

iPhone 6 będzie dostępny w kilku wersjach, nadchodzą duże ekrany u Apple?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Bart

  A może ekran 21″ na plecach niedługo będę nosił ? Nie ma już telefonów … teraz to już mega paletki … gdzie telefony typu nokia E51, gdzie klawisze itd.

  • Jakub

   jak chcesz klawisze, to sobie kup Nokię 515

 • Bemol

  No tak ale te 4″ są takie absolutli emejzing end hipnotajzing, ciekawie co teraz powie Tim, zamydli ludziom oczy i powie że nasze ręce robią się większe i musimy mieć 5″. A oczywiście amerykanie to łykną i od teraz bd mówić że to 5″ jest takie emejzing, że Tim zrobił dobre posunięcie itp. A może powiesz mi była taka sytuacja że Jobs powiedział że 3,5″ jest wygodne i pozwala na obsługiwanie telefonu jedną ręką i nie zmienią nigdy rozmiary a potem zmienili na 4″ ? Teraz mówią że 4″ to idealne, emejzing -.- i nie zwiąkszą a teraz znowu zwiększają. To co mówią jak robią inaczej ? Ja nie rozumie tej polityki i tych ludzi co im mydlą oczy.

  • Jakub

   Bo apple zauważyło ze nie jest pierwsze na rynku globalnym, tylko drugie i chce dogonić samsunga, który tak naprawdę rozpoczął jako pierwszy produkować smartphony powyżej 5 cali i ludzie teraz właśnie takie fony kupują 5 cali + i dlatego apple chce iść tym torem, też zawsze uważałem, że iphony powinny mieć maksymalnie 4 cale,no ale moda teraz weszła taka żeby mieć fony 5 cali i więcej więc muszą się dostosować, ja osobiście uważam jak dla mnie to fon maksymalnie do 5 cali i tak to jest dużo bardzo dla mnie

 • kuba

  Ekrany w iPhone’ach wedle ideologii Apple’a są przystosowane do komfortowego używania ich jedną ręką, więc ploty o 4,7- i 5,5 calowych ekranach są bezpodstawne.

 • Bemol

  Tytuł powinien brzmieć tak: „iPhone 6 będzie dostępny w kilku wersjach, nadchodzą duże PATELNIE u Apple?:

  Czy nie brzmi lepiej???

  Od dziś wszyscy użytkownicy apple bd mówić że to 6 cali jest takie emejzing absolutli hipnotajzing, można smażyć jajka, a do tego bd miał samozapłon i chyba spali nam jajecznice, nowy iphone bd mieć wiele zastosować począwszy od zastąpienia patelni aż do łapki na much.

  Ale zaraz zaraz przecież tak niedawno hejtowali że samsung to patelnia, a ich ip5 jest taki emejzing mieści się w dłoni (nie potrzeba operacji plastycznych na powiększenie dłoni) a w niedalekiej przyszłości bd wyglądał jak pilot do tv. Murzyni będą mieć konkurencje….

 • pokulan

  Tak moje ulubione newsy, z dupska wzięte.

 • krzysieklacz

  Powodzenia !

 • qwerty

  ile razy to już słyszałem…

  • Jakub

   ekran bez ramek i nachodzący jeszcze na nie, to telefon byłby rozmiarowo bardzo dobry, to by było mistrzostwo, chociaż nie przepadam za firmą apple to takie działanie byłoby bardzo dobre, wtedy konkurencja musiała by zrobić to samo, byłoby to dobre w telefonach Sony gdzie ramki po bokach, a szczególnie u góry i na dole są olbrzymie np. Xperia Z, Xperia Z1 i wiele innych

   • Michu

    Nie podzielam Twojego entuzjazmu. Ramki wokół ekranu chronią go przed stłuczeniem przy upadku smartfona. W przypadku braku ramek prawdopodobieństwo uszkodzenia ekranu drastycznie wzrasta.

    • http://razec95.blogspot.com razec95

     Do tego dochodzi jeszcze kwestia komfortu trzymania – boczne ramki ograniczają prawdopodobieństwo przypadkowego muskania krawędzi ekranu i zapewniają pewniejszy chwyt…

     • qwerty

      @ razec95 – nie do końca – apple już w ipadzie mini 1 gen zastosował technologie mniejszej czułości bocznych części ekranu i rozróżnienie tapnięcia z trzymaniem palca na ekrania w celu trzymania tabletu. Sprawdza się to w 100% przypadków. Po prostu trzymasz tablet tak że kciuk leży częściowo na ekranie, lecz nic się nie dzieje. Dlatego też uważam, że ramki to zbędny kawałek plastiku i powłoki szklanej.
      @Michu – przed upadkiem nic nie chroni 😉 . Zauważ jakie ramki ma S3, a przy byle upadku ekran pęka (fakt że jest to wada wrodzona tego modelu przez złe spasowanie podczas montażu, ale tak ma wiele smartfonów), za to ja mam L920 która spadła mi już nie raz. Niby ma ramki lecz całe szkło ochronne wychodzi nad całą obudową (taki efekt 2,5D) i jakoś ani razu nic się nie stało. To czy tel. rozpada się przy upadku nie zależy od ramek a od podejścia do tematu producenta.


reklama