, Android MediaTek Newsy Phablety Smartfony Telefony Zopo

ZOPO zapowiada kolejną generację smartfonów

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • WujekYahoo

  a to tak apropo appla UE i 12 m GW komorkomania.pl/2012/…puszczalna
  Zopo prawie jak Appel;-)

 • WujekYahoo

  Jakąś aferę rozpętałem moim zapytaniem. Niebardzo mnie interesuje jak to się nazywa czy dwu letnia gwarancja czy dwuletni okres ochrony konsumenta, chodzi mi o to że jak się mój telefon popsuje jak będę go miał 14 miesięcy, to żeby mi go za darmo naprawiono.
  W każdym normalnym sklepie dają dwa lata i nie cuduja z jakimiś paragrafami itp ” jej udzielenie jest dobrą wolą producenta lub sprzedawcy” a naszą czyli klientów jest możliwość olania sklepu który ma takie podejście do klientów.
  Życzę sukcesów na Polskim rynku temu pseudo oficjalnemu sklepowi zopotel\mag-tech

 • zopotel

  Proszę o informację z kim się pani kontaktowała, gdyż rozmawialiśmy dzisiaj z Zopo w celu wyjaśnienia tej sytuacji. W najbliższym czasie sklep www.zopotel.pl zostanie dodany na oficjalnej stronie producenta, jak i również zamieścimy odpowiednie dokumenty poświadczające to, że jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem w Polsce. Czekam na maila z danymi kontaktowymi do osoby, od której pani otrzymała te informacje: piotrek@swiatandroid.pl

 • Ewa

  zopotel/Mag-Tech nie jest oficjalnym przedstawicielem. To zwykle wprowadzanie konsumentow w blad…

  • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

   @Ewa
   Wcześniej sprzedawali na allegro i na świat android
   swiatandroid.pl/

   Klasyczny sklep prywatny jaki można spotkać na bazarze lub galerii handlowej jak sobie ktoś wynajmie punkt box i postawi dowolny towar producenta .

   Dziś są dystrybutorem smartonów i mydło powidło jak znajdą na to klienta a jutro mogą być sprzedawcą dystrybutorem butów i koszulek z napisem Zopo lub HopGo 😀
   Polskie prawo tego nie zabrania jak chcesz biznes zakładać prowadzić , a gwarancja to druga sprawa i powinni się stosować do zasad jakie obowiązują w handlu w Polsce/UE a nie stosowane na bazarze

   • Ewa

    Oczywiście polskie prawo nie zabrania zakładania biznesu, ale mówienie, że jest się oficjalnym dystrybutorem/przedstawicielem, kiedy w rzeczywistości po prostu jest się sprzedawcą z allegro jest moim zdaniem po prostu „nie fair”. PS. I zgodnie z powyższym wszystkie informacje, które pojawiają się na gsmmaniaku są nieprawdziwe, bo ZOPO NIE JEST jeszcze oficjalnie w Polsce…

    • bigger

     nie chciałbym nikogo wprowadzać w błąd co do oficjalnego przedstawiciela Zopo w Polsce ale zopomobile.cn/forum…38;start=0 [quote]Official ZOPO sites and Authorised ZOPO sites
     Postby admin » Wed Nov 13, 2013 8:11 am

     With the popularity of high-quality, affordable phones, interest in ZOPO Mobile phones has surged and we are now seeing huge interest from customers around the world. To help these customers purchase Zopo phones we have a network of Authorised distributors, but what are the difference between ‚Official’ and ‚Authorised” Zopo Stores?

     Zopo Official
     At Zopo we only talk about an office, website and store as being ‚Official’ when it is owned and operated by Shenzhen ZOPO Communications-equipment Limited Company. At the time of writing the only ‚Official’ ZOPO Mobile sites are:

     www.zopomobile.com
     www.zopomobile.cn
     www.zoposhop.com

     Zopo Authorised World Wide Agents
     The following international stores are our authorised world wide agents:

     Germany: www.zopo.de
     Italy: www.zopomobile.it
     Spain: www.zopomobile.es
     Poland: www.zopotel.pl

     Zopo Authorised
     Authorised stores are those listed here on our official store listing. We aim to keep this list as up to date as possible. If a store is not mentioned on here we do not work with them directly, however it could mean that one of our ‚Authorised’ distributors has a cooperation with them.

     Any warranty issues, questions or queries relating to products bought from zopomobile.cn/where…po-phones/ should be taken up with them. Any similar issues regarding companies not listed must be taken up with them directly.

     Zopo Warranty
     Warranties, issues, questions for products bought through:

     www.zopomobile.cn
     www.zoposhop.com

     If you purchased your ZOPO products through another website then all issues should go through them directly.

     Complaints
     If you have tried to contact

     Zopo Official
     Zopo Authorised distributor
     Zopo World Wide Agent

     About warranty issues, questions, queries etc but are not satisfied with the service then please contact us via:

     zopoaftersale@gmail.com
     skype: aftersale_zopo

     Best Regards ZOPO Team[/quote]
     Więc zopotel.pl jest w Polsce autoryzowanym agentem a zoposhop cóż, chyba ktoś wyczuł biznes i żeruje na ludzkiej niewiedzy….

 • WujekYahoo

  Dzieki Pawle za odp,ale sam to znalazlem na stronie zopotel.
  Do wszechwiedzacego papiaka, ty masz racje a ja mam spokoj.

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Właściciel sklepu ustosunkował się od Twojego pytania. Poniżej znajdziesz jego wypowiedź

   Zgodnie z jaką dyrektywą gwarancja na produkt musi wynosi 2 lata w UE? Chętnie się z nią zapoznam. Przede wszystkim gwarancja nie jest obowiązkowa, a jej udzielenie jest dobrą wolą producenta lub sprzedawcy. Również długość jak i warunki gwarancji ustala producent lub sprzedawca i są one zapisane w karcie gwarancyjnej.

   Prawo zapewnia natomiast dwuletni okres ochrony konsumenta, w ramach którego przez dwa lata można reklamować produkt na podstawie niezgodności z umową. Warunki niezgodności z umową regulowane są przez Ustawę o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. z dnia 5 września 2002 r. Nr 141, poz. 1176).

   • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

    Reasumując , sprytny zapis jak bubel sprzedać i nie ponosić konsekwencji finansowych i prawnych w Polsce .

    Gdyby towar był markowy i coś warty to by bez ceregieli było zapisane jasno w tej gwarancji że udziela się 24 m-c a nie dobra wola sprzedawcy dystrybutora !

    Dystrybutor Zopo ( czytaj prywatny sklep a nie przedstawiciel) stosuje taki zapis jaki czasem można spotkać na bazarach ” Towaru nie wymieniamy po zakupie i nie przyjmujemy zwrotów ”
    Reasumując nie kupować w takich punktach i omijać szerokim łukiem ten biznes i bazary 😀

 • WujekYahoo

  co mnie obchodzi co daje producent?! przeciez kupuje telefon w sklepie a nie w fabryce w chinach? wiec interesuje mnie czy ten sklep w warszawie oficjalnie sprzedajacy zopo nie powinien dawac dwoch lat gwarancji?.
  Kupujac tel w sklepie np Media markt lub u operatora z abonamentem masz ZAWSZE DWA LATA GWARANCJI!!!(moze poza aple)
  Tak ciezko zrozumiec o co mi chodzi?

  • Papiak

   Wszyscy rozumieją po za Tobą. Znasz przepisy UE? Słyszałeś kiedyś o nich? Widać nie bardzo. Producent nie jest zoobowiązany do dorzucenia Ci do pudełka gwarancji, jeśli chce – zrobi to, jeśli nie – nie robi tego, tyle, że gwarancje dają teraz, żeby ludzie nie brali od konkurencji która tą gwarancje daje. Jednak, że ustawa mówi o tym, że sklep który przedmiot sprzedał MUSI dać gwarancje, że produkt przyjmie do naprawy, a wtedy producent ten przedmiot naprawić musi (Albo nie naprawi i powie, że to zrobił) inaczej powołujesz się na ustawe, pozywasz producenta i masz wygraną w banku.

 • WujekYahoo

  O… ciekawi mnie to bardzo,poniewaz na tej polskiej stronie jest napisane ze udzielaja tylko 12 miesiecy gw. A ostatnio bylo glosno ze UE czepia sie Appla wlasnie za krotka gw.
  Dzieki za odzew.;-)

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Gwarancja jest 12-miesięczna. Tyle dowiedziałem się od dystrybutora.

   • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

    @Paweł G
    Jak towar jest bublem i producent to wie , to unika serwisowania po tym terminie aby unikać odpowiedzialności prawnej oraz finansowej .

    Reasumując należy unikać takich towarów jak nie mają 24 m-cy gwarancji w Polsce/UE a producent dystrybutor nie stosuje się do ustawy regionalnej jaka zasadniczo jest obowiązująca w większości państw cywilizacji zachodu 🙂

 • WujekYahoo

  dziekuje za odpowiedz p. Pawle wiedzialem ze moge na pana liczyc…

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Nie odpowiedziałem,gdyż nie mam jeszcze informacji na ten temat.

 • pit
 • https://plus.google.com/107217979368924813221 Czesław Piątkowiak

  Prośba o pomoc ,w uzyskaniu , w miarę rozbudowanej instrukcji obsługi Huawei Ascend P6 . Mam 82 lat. Kupiłem P6 w śieci T-mob… nie interesuje ich jak kljejent opanuje te chinską nakładke Emotion UI wersja 1.6..Bardzo proszę o wskazuwke gdzie szukać pomocy .Proszę o odpowiedż.

 • WujekYahoo

  Panie Pawle czy Zopo sprzedajac oficjalnie swoje smartfony na polskim rynku nie powinni dawac gwarancji 24 miesiace a nie tylko 12? To nie jest jakis wymog UE ze ma byc 24 m gwarancji? Jak to jest?

  • Preza

   NIe kolego. Myslisz gwarancję z ustawą i pzepisem o „niezgodności towaru z …” W każdym razie producent może dać rok gwarancji, ale spzedawca namocy ustawy musi zapewniac Tobie 2 lata. Jednakże tylko i wyłącznie jeśli odnosisz towar do sklepu w którym kupiłeś i powołujesz się na ustawe. Ponadto obowiązuje to tylko osoby fizyczne. Firmy już nie.

  • Papiak

   Producent nie musi ci dawać w ogole gwarancji, to jest jego inicjatywa. Ale jak mówi Preza:
   „W każdym razie producent może dać rok gwarancji, ale spzedawca namocy ustawy musi zapewniac Tobie 2 lata. Jednakże tylko i wyłącznie jeśli odnosisz towar do sklepu w którym kupiłeś i powołujesz się na ustawe.”

   • Papiak

    Warto wspomnieć, że nawet po dwóch latach, zaraz przed końcem gwarancji gdy zaniesiesz telefon do sklepu, zeby ci go naprawili to musisz mieć dowód zakupu. Dlatego lepiej brać fakture VAT, bo paragon do tego czasu moze nie wytrzymac. W sumie to książka gwarancyjna z podpisem i pieczątką sklepu to też dowód zakupu.

 • Deniso

  8 rdzeni, a wydajność taka jak u 4 rdzeniowych Snapdragonach.

 • geryy

  już się nie mogę doczekać telefonów z 29 rdzeniami
  może ktoś wpadnie na pomysł by podzielić smartfony na te do dzwonienia i do grania


reklama