Od połowy października na rodzimym rynku koncernu Samsung ruszyła oficjalna sprzedaż pierwszego na świecie phabletu wyposażonego w 5.7-calowy wyświetlacz wykonany w technologii Super Flexible AMOLED. Mowa oczywiście o Galaxy Round opartym o Galaxy Note 3, który jak się okazuje dostępny jest również poza Koreą.
Samsung Galaxy Round (G910S) dostępny jest w sklepie internetowym Negri Electronics w czarnej wersji kolorystycznej, gdzie wyceniony został na 1129.50 dolarów, co po dzisiejszym kursie daje nam nieco ponad 3530 złotych. Jak wynika z informacji w powyższym sklepie, towar może zostać wysłany do każdego kraju z wyjątkiem Brazylii, Rosji oraz Turcji.
Samsung Galaxy Round został wyposażony 5.7-calowy wyświetlacz Super Flexible AMOLED o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli, co przekłada się na 386 PPI. Moc obliczeniową zapewnia Snapdragon 800 (MSM 8974) o taktowaniu 2.3 GHz oraz 3-gigabajtowa pamięć operacyjna RAM, zaś na dane oraz aplikacje zarezerwowane zostało 32 GB wewnętrznej pamięci z możliwością dalszej rozbudowy. Phablet o wymiarach 151.1 ⅹ 79.6 ⅹ 7.9 mm o wadze 154 gramów pracuje pod kontrolą systemu Google Android 4.3 Jelly Bean.
źródło: phonearena
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Polski hit Techlandu, a mianowicie Dying Light objęty został sympatyczną promocją na platformie Steam. W…
Fairphone 6 to smartfon na lata. Długoletnie wsparcie aktualizacyjne producenta wraz z modułową konstrukcją docenią…
Strategia turowa z bardzo znanego uniwersum trafiła na fenomenalną promocję. Teraz każdy z Was doda…
OPPO szykuje swojego średniaka, który stanie naprzeciwko POCO F7. Do debiutu przygotuje się bowiem OPPO…
OnePlus Pad 3 to jeden z najciekawszych tabletów z Androidem ostatnich miesięcy. Świetny ekran, solidna…
Huawei Pura80 Ultra na żywo imponuje przesuwnym mechanizmem aparatu ze zmiennym zoomem. Czegoś takiego w…