, Android Areny i porównania LG Samsung Sony Telefony Testy

LG G2, Samsung Galaxy S4 i Sony Xperia Z1. Testujemy trzy wydajne smartfony

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • kalik

  Czemu nadal nikt nie wspomnial tak istotnego faktu jak to ze G2 ma niewymienna baterie ?!

 • majkel

  Jaka nie sprawiedliwa ocena za ekrany? Przecież ten z G2 jest doskonały.. Nie trzeba patrzeć pod kątem żeby widzieć górowanie tego ekranu nad innymi..

 • Stefanejro

  Jak dla mnie Sony wygrało, ale LG też fajny. Ocena za EKRAN niesprawiedliwa. Kto patrzy na telefon pod kątem? Dla mnie to zaleta mniej osób dookoła widzi to co co robię na tel 😉 Uważam że sony powinien dostać więcej. Tak samo jak i WYDAJNOŚĆ jest nie sprawiedliwie oceniona. Owszem Z1 nie góruje we wszystkim, ale w większości a LG ma taką samą notę… Według mojej oceny powinno być tak Z1 4.8, G2 4.6 i na końcu S4. Sony miałem kilka sztuk i jestem zadowolony, lg myśle nad kupnem, a szajsungów nie lubię bo miałem avile (padaczka) 😛

 • michal

  Posiadalem g2 i tteraz s4. Co do wad Lg to tragiczny głośnik multimedialny umieszczony w tragicznym miejscu. Przy graniu w gry zawsze go zaslaniamy. Druga mniejsza wada to zbyt agresywnie działający czujnik światła, przy automatycznej jasności ekranu ekran zawsze jest za ciemny. Kolejna wada to zbyt blisko obiektyw guzika blokady/glosnosci i zawsze jest brudny i warstwa antyrefelksyjna się rysuje..
  Pozatym same plusy. Ale w s4 lepsza jest czułość ekranu w lg brakuje tej podwyższonej czułości ekranu…

 • Piotrek

  Zgadzam się, niestety. Spora część „samodzielnych recenzji” jest kalką ich anglojęzycznych pierwowzorów. Jeżeli tam napiszą, że „dobry”, to nie ma zmiłuj, jest „dobry”, chociaż oczy mówią inaczej.
  O nędzy aparatów w „fotograficznych Zetkach” odważyło się samodzielnie pomyśleć tylko kilku polskich recenzentów. To już mój biedanędza G2 Mini robi lepsze fotki od tego cuda, ocenionego na „5”.
  Fotki z Zetki są dobre dopiero w Z3.

  • http://dachpro.wordpress.com jeedek

   Sama prawda. Miałem G2 mini i mam Z1 Compact który ma taki sam aparat jak Z1. I aparat to porażka na całej lini.

 • Fotograf domator

  Przejrzałem zdjęcia i wniosek mam jeden, że autor recenzji mógłby iść do okulisty. 😉
  Sony napisało, że ma świetny aparat w Z1 i autor to przepisał. Przegląd sampli jest bezlitosną próbą dla tego świetnego aparatu. Zdjęcie w barze, drogi panie autorze, proszę obejrzeć jak kompresja masakruje obraz. Twarz Chaplina to jedna plama, cennik z tego samego powodu jest ledwo czytelny. Zdjęcie gąszczu to kolejna odsłona słabości tego aparatu, kompresja i aberracje czynią go po prostu nieczytelnym. Reszta zdjęć jest znośna ale i tak wyraźnie słabsza od fotek konkurentów.


reklama