, Gry i aplikacje Microsoft Newsy Windows Phone

Przegląd nowości w Windows Phone GDR3 (wideo)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Tirinti

  Zauważ, że to jest nadal wersja 8.0 a nie 8.1.
  Natomiast fakt, że MS ostatnio wolno wprowadza updaty i nowe wersje. A to przez wspieranie tandetnej Nokii i ich beznadziejnych wynalazków. Gdyby odmówili Nokii wsparcia dla cudacznego aparatu 40Mpix to by już zrobili WP 8.1.

 • rolchg

  Niestety, ale chyba tryb samochodowy nadal bez rSAP. Tak przynajmniej wynika z zakładki bluetooth. Dla mnie to skreśla ten system, ale dla tych którzy w samochodzie nie mają zestawu używającego SAP nie jest to przeszkodą. Główne zmiany wprowadzone przez GDR3 pokazują jak w tyle za konkurencją jest WP. To co wprowadza teraz WP jako nowość u innych znane jest od dawana.

  • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

   Widzisz ja to piszę od samego powstania WP i ludzie uważają to za kłamstwo, ale na całe szczęście ludzie to zauważają i zauważają również brak aktualizacji WP7 do WP8 i dodatkowo zauważają, że ta aktualizacja, to praktycznie nic nie wnosząca jedynie tandetna łatka, tyle warta co ten system. Pokaż mi Androida lub iOSa, do którego dodano jedną funkcję i zostało to nazwane aktualizacją. Normalnie to się nazywa łatka, ale widać tutaj MS dopłaca i nazywa to aktualizacjami.

  • sas

   Częściowo znane, ale są to opcje mało istotne dla przeciętnej osoby (ok, zabawa z ustawianiem dzwonków dla gimbazy jest istotna). Android czy IOS także nie mają wszystkich możliwości czy zalet jakie ma WP więc to takie generalnie głupie gadanie.

   • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

    To WP ma jakieś możliwości ? Przecież smartfony z Androidem i iOS już wszystko mają, a MS próbuje zdesperowany gonić ich. Czyli praktycznie nie mają podstawowej funkcjonalności. Poczynając od ułatwień w wysyłaniu plików na PC i synchronizacji z PC. Dla mnie kłopotliwe jest szukanie ciągłe kabla, lepiej bezprzewodowo. Sam widzisz już zabawki z WP leżą na starcie. Nie mówiąc już o personalizacji, bo tutaj też wszystko leży. Multimedia też leżą, bo jaki cel jest mieć w domu telewizor FullHD, a nie móc patrzeć na filmy w tej jakości, bo po prostu soft telewizora na to nie pozwala. Tak samo na tandecie z WP, nie można tego. Czyli znów WP leży i kwiczy. Dużo więcej jest takich podstawowych zastosowań, w których WP leży, a jest używane przez każdego.

    • Tirinti

     Natomiast w Androidzie leży prywatność.
     Google rozdaje ten spyware za free a zarabia na kradzieży danych użytkowników.
     Do tego aplikacje nie są sprawdzane przez Google więc pełne są wirusów.


reklama