, Newsy Nokia Smartfony Telefony Windows Phone

Jest „bandyta”, to i Batman być musi: Nokia Lumia 1320 nadciąga

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Dawid

  Lumia 1320 będzie słabszym odpowiednikiem Lumia 1520. Ta pierwsza w Polsce będzie dostępna w pierwszym kwartale 2014 r., a L1520 jeszcze w tym roku. Generalnie nie spodziewałbym się na konferencji Nokia (22.10) wielu modeli. Główny nacisk będzie postawiony na akcesoria, które będą naprawdę „rewolucyjne”, a Nokia Treasure Tag to tylko czubek wierzchołka ……….:) Choć urządzenie będzie naprawdę interesujące i z olbrzymią możliwością ustawień własnych, zasięg do 50m i co ciekawe z softem Amber będzie działać tylko z L620 i L520, z pozostałymi modelami po aktualizacji do GDR3.Nokia Treasure Tag będzie wielkości normalnego breloczka do kluczy i co ciekawe zasilane będzie wymienną baterią (jak w zegarku), która ma wytrzymać 7 miesięcy ..:)

 • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

  To może też napiszecie o tym, że MS nie chce pisać już nawet aplikacji na WP. Pisze na Androida i iOS, ale WP jest pomijane. To teraz niech ktoś napisze jak to MS wspiera WP i ich użytkowników.

  • qwerty

   co ty pierdolisz?

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Fajnie , czekam na Lumia 1520 WP8 ale przydałby się taki smartfon z 5 cala ekranem w ofercie

  Dziś miałem okazję skorzystać z XperiaZ Ultra i generalnie śliczna tabliczka czekolady ale nie wiem czy to 6,4 cala nie jest już za duże aby to nosić wygodnie w kieszeni jak inne słuchawki 5-5,7 cala

 • Jurek

  Jest Bandit, to i Bad man musi byc. Pewnie, a co….

 • Ewka

  Ostatnie drgnienie konającego 🙂 ostatni telefon z logo Nokia! Tak jak Batman znika w czeluściach nocy, tak Nokia zniknie niebawem w czeluściach historii… a szkoda!

 • Alex

  Bezpośredni następca 920stki pewnie będzie miał numer 1120


reklama