HTC One Max – pierwszy w asortymencie tajwańskiego koncernu phablet – ma zostać wyposażony między innymi w 5.9-calowy wyświetlacz, a także aluminiowe plecy, które nadadzą elegancji urządzeniu oraz określą przynależność do rodziny One. Jeżeli wyczekujecie z niecierpliwością oficjalnej prezentacji, to ten news jest dla Was.
Serwis engadget otrzymał zaproszenia na konferencje prasowe – pierwsza odbędzie się już 16 października bieżącego roku w Hong Kongu, zaś druga zaplanowana została na 18 października i będzie miała miejsce w Kaohsiung (miasto w południowo-zachodnim Tajwanie). Właśnie wtedy mamy poznać HTC One Max.
Informacje na zaproszeniu sugerują obecność czytnika linii papilarnych, a także głośników stereo ulokowanych na frontowym panelu wykorzystujących technologię BoomSound.
źródło; engadget
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Honor Win Turbo oficjalnie zapowiedziany przez producenta na 29 maja. Dzięki przeciekowi z Chin znamy…
Samsung Galaxy S27 Pro otrzyma ekran o przekątnej zaledwie 6,47 cala, ale mimo tego ma…
Już niedługo odbędzie się premiera najnowszej serii OPPO Reno 16. Niemniej wiemy, czego możemy się…
HMD Vibe 2 zgodnie z zapowiedziami zadebiutował, ale w Europie nie ma dla niego miejsca.…
Mega petardy pojawiły się Epic Games. Cotygodniowe rozdawnictwo jest jeszcze lepsze niż ostatnio. Chętni przez…
Wiedziałem, że tak będzie. vivo V70 5G staniał w Polsce brawurowo: aż o 22,5% i…