, Android Newsy Samsung Telefony

Sprawdź, ile kosztuje produkcja Galaxy Note 3

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • kadoo

  A zrobienie 5S kosztuje niecałe 200 dolarów… A 5C – 180…
  W porównaniu w tym Note 3 z ceną produkcji 232 dolce wychodzi wręcz ekskluzywnie…
  Tanio kupisz drogo sprzedasz – nie weźmie Cię bieda…
  Widać jaka tak naprawdę jest różnica w cenie wykonania wersji „dla ubogich” od wersji „exclusive”
  Różnica tkwi w głowach głupich owieczek, które przepłacając od x 3 do x 4 płacą tak naprawdę za markening i reklamy, które robią im wodę z mózgu (w Polsce x 5 – x 6 – przecież nas stać)
  Niby świadomość nas konsumentów rośnie a tak naprawdę dalej co najmniej raz w roku kupujemy wielkie g… zapakowane w złoty tym razem papierek…

  • Sarkis

   Apple buli nieźle od klientów, to wie każde dziecko w przedszkolu, ale trzeba pamiętać, że wraz z telefonem otrzymujemy system w pełni zrobiony przez producenta, a w przypadku Samsunga mamy tylko nakładkę na Androida. Ekspertem nie jestem, ale wydaję mi się, że tworzenie systemu jest bardziej skomplikowane niż produkcja nakładki pod inny system, a co za tym idzie jest też droższa (więcej do roboty). Jest to co prawda jednorazowa zapłata, bo za zrobienie systemu płaci się tylko raz, ale zawsze coś.
   I jeszcze jedno, Samsung wydaje o wiele wiele więcej na marketing niż Apple. Niech najlepszym dowodem będzie sam fakt, iż za często nie widzę reklam iPhone’a (a przynajmniej nie tak często jak SGS4), a po za tym Apple nigdy nie sponsorowało żadnych programów telewizyjnych. Dlaczego ? Bo i tak by kupili iPada jako tablet dla prowadządzych.
   Pozdro 😉

   • kadoo

    To się nazywa „lokowanie produktu”…:)

 • asteriks

  Mozilla007 jesteś niesamowity,ten teks z biletem jest kapitalny.Nie mogę powstrzymać śmiechu 😉

  • Papiak

   Nie jest niesamowity, jest zje*any w dodatku zachowuje sie jak gimnazjalista – bez mózgu.
   Skąd on może wiedzieć ile Nazir ma pieniędzy, ile moze przeznaczyc na smartfon? Nie wie, pisze, ze go nie stac, ponieważ musi sie dowartościować, próbuje znaleźć kogoś podobnego do siebie tylko robi to na siłe i w sposób nachalny. Jest takim samym, a nawet wiele gorszym trollem niż Nazir. On coś czasem napisze mądrego, a Mozilla pod każdym artykułem, na dziesięciu witrynach internetowych działa na zasadzie CTRL+ A → CTRL + C → CTRL + V, na tym kończy się jego komentowanie i mądre wywody na temat wyższości Androida nad Windowsem. Typowy gimnazjalista, przechwalanki, z ilu on nie korzystał smartfonów z Androidem, jakie one wyczepiste nie były, a jak wziął Lumie 920 do ręki to laguje (!!!), zawiesza się (!!!), resetuje (!!!) itd. czyli coś co jest niespotykane na Androidzie (!!!).
   Człowieku, Mozilla już testował Lumie 1520 i wie, że ona też muli! Ogarniasz? On jest wszechmogący.

   • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

    Po co mam testować Lumie 1520, choć pewnie bym mógł sobie zafundować ją na miesiąc. Więcej wydaję na jeden obiektyw niż Miśkiewicza stać na jeden smartfon. Czemu kupił tani chiński tablet i to z Androidem ? Bo inne były za drogie na jego djskie wojaże. Tak samo nie rozumiem zachwytu ludzi Twojego pokroju, co mam się podniecać, bo mi system płynnie działa i to wszystko co może ten telefon pokazać ? Dodatkowo pokaż mi gdzie Miśkiewicz coś mądrego napisał ? To że MS zawojuje rynek telefonami z WP i systemem W8, który wg starego pryka miał być hitem stulecia ? No to jak u Ciebie to są mądre słowa, to ja do aż tak niskiego poziomu nie mam się zamiaru zniżać.

    • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

     @mozilla007
     Jesteś żałosny … możesz mi buty wypastować tylko w realu i umyć podłogę w mieszkaniu 😀

     Co do smartfona to z pewnością kupię w tym roku jeszcze taki jaki mi odpowiada a będzie na rynku ….po co mam kupować coś co mi nie odpowiada już starego …. będzie Nexus nowy , One Max , Lumia ew. Note’3 coś wybiorę jak będzie w Polsce w sklepie … nie mam parcia na szmelc a SGS2 nadal świetnie się sprawdza jako smartfon .

     Tablet kupiłem taki jaki mi w danej chwili był potrzebny z ekranem 7 cala do zabawy z ciekawości aby wykorzystać dodatkową kartę sim która mi zalegała w modemie usb .
     Ty możesz tylko dalej śnić bo nie masz nawet 600 zł a o Note3 możesz tylko śnić 😀

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Miałem wczoraj okazję przez 15 min. skorzystać z Note’3 i nawet odpalić stronę www gsmmaniak 🙂
  Powiem wam że jestem pod dużym wrażeniem tego cudeńka i o mały włos bym to kupił za 2999 zł. w Saturn ale postanowiłem poczekać na phablet Lumia 1520 bo może być to ciekawa oferta a cena za N3 może spadnie do listopada w Polsce czego wam i sobie bym życzył 🙂

  • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

   Ta i tak nie kupisz, bo nie stać cie i tyle. Co najwyżej wytniesz sobie z gazety i będziesz oglądać. Nie kupiłeś też tego cudeńka bo zobaczyłeś że masz 2 zł na bilet powrotny do domu.


reklama