, Gry i aplikacje Microsoft Telefony Windows Phone

Świetna koncepcja Windows Phone’a 8.1/9.0 [wideo]

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Syl

  Mogliby też w końcu wprowadzić możliwość ustawiania tapety pod półprzezroczystymi kaflami…

 • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

  Ja bym dodał wsparcie i obsługę wtyczek: Flash Player, Silverlight, Ajax i Java. Wtedy to dopiero byłaby jazda w internecie mobilnym, prawdziwy przełom! Bez tego to tylko namiastka prawdziwego internetu:(

 • Darks

  Interfejs to zawsze kwestia gustu i przyzwyczajeń. M$ powinien się skupić na wprowadzeniu nowych funkcji samego systemu, aby WP osiągnął chociażby poziom ostatnich wersji Symbiana. Bawiąc się komórką z WP 7.8 nie odczuwałem jakiegoś dyskomfortu spowodowanego obsługą sprzętu. Ok, kompletnie inaczej, ale to wcale nie oznacza, że gorzej.

 • Ferdek Kiepsky

  Gdyby M$ zmodernizował system tak jak w filmiku oraz zadbał o większy wybór słuchawek zarówno z niskiej półki, jak i wyższej to wtedy spokojnie mógłby myśleć o prowadzeniu w mobilnym rynku, a smarty z androidem kupowaliby co najwyżej geeki, i gimbaza co piraci apk. z chomikuj i nikomu nie przyszłoby do głowy więcej produkcja bubli z tacz wizz ,sens i innymi badziewnymi nakładkami 🙂

 • http://gravatar.com/przemek289 przemek289

  Jak dla mnie świetny koncept. W takim kierunku powinien ewoluować WP. Poza tym taki czysty i schludny interfejs bardzo do mnie przemawia.

 • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

  Mnie by bardziej ciekawiła koncepcja upadku MS, a nie Nokii, choć też bym się nie obraził o wycofanie się MS z WP, kupna Nokii i odszkodowanie dla Nokii.


reklama