, Android Newsy Nokia Smartfony Telefony

Nokia zamawia 10 tysięcy smartfonów z Androidem

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

  Daje głowę, że te 10 000 sztub by się rozeszło w ledwo co minutę po udostępnieniu. Nie ma co Noki brakuje systemu do telefonów, bo tak owego im brak od początku produkcji tamagotchi.

 • Zoss

  „Stephen Elop dostanie 18,8 mln euro odprawy od Nokii i przejdzie do Microsoftu, na co składa się 4,1 mln w gotówce i 14,6 mln euro w opcjach na akcje. 3 lata wcześniej dostał 6,2 mln dolarów odprawy od Microsoftu idąc do Nokii – pisze Financial Times”.
  Przecież to jest chore!!! Zniszczył stara dobrą Nokie i jeszcze tyle kasy zwinie!!!
  Ps. wiadomość skopiowałem z innej strony internetowej.

 • Zoss

  No i gdzie teraz jest Nazir?!!! Widzisz, już nawet Nokia nie chce WP 🙂

  • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

   To jest podróbka Lumia z Chin za 80 usd .
   Było o tym już pisane i śmiech na sali jaka specyfikacja i badziewie a ty się jarasz 😀

   Nie ma Nokia z Android i nie będzie takiego smartfona z logo tej firmy i możesz śnić lub zapomnieć .

   • sadfasd

    Nie denerwujcie Nazirka, bo zabierze swoje zabawki i pójdzie do innej piaskownicy. Za kilka lat ze świata zniknie Windows Phone i tylko Elopek i Nazirek będą mieć telefony z tym systemem – najlepszym na świecie…..

 • przem188

  Cała sytuacja opisana szczegółowo: www.forbes.pl/czy-w…5,1,2.html

 • wiek

  od początku nokia uparcie tkwiła przy WP, a powinna postawić także na „króla systemów mobilnych” – androida i sukces byłby murowany, a teraz może już być za późno i dobrze jej tak!!!, niestety

 • exe

  Czytając na różnych portalach tę informację rozumiem ją tak, że w listopadzie jest zebranie akcjonariuszy i będzie podjęta ostateczna decyzja dot. przejęcia Nokii przez Microsoft. Jeśli do tego dojdzie testy Androida idą do lamusa, jeśli natomiast podjęta zostanie inna decyzja, Nokia postawi również na Androida, co dla mnie było by idealnym rozwiązaniem 🙂

  • Jakub

   że co,nie oddadzą się MS, i co będą dalej współpracować? No nie wiem… Przecież ms jasno zabronił innych systemów (symbiana i meego) i dlatego je zamknęli, a teraz się okaże że jednak mogą wziąć inny system i w dodatku androida, największego rywala, wtf? To Nokia sama zrezygnowała z symbiana i meego bez nacisku MS, coś jest nie halo, ten news jest dziwny

 • Jakub

  musieli by wydać Nokię z robotem przed przejęciem, no bo innego rozsądnego wyjaśnienia na ten news nie mogę wymyślić, po co mieli by teraz testować żeby dopiero w 2016 wypuścić sprzęt z androidem, do 2016 może się dużo zmienić…

 • biblok

  A co tu chodzi… Czyżby jednak w umowie z M$ była jakaś umowa pozwalająca Nokii produkować smartfony z innym systemem… A może czynią przygotowania do wprowadzenia jakieś swojej nakładki na Androida i wypuszczenie nowych modeli dopiero, gdy skończy się im umowa z M$.

 • michal

  Nokia sprzedała Lumie microshitowi, a niech się morduja i traca. Sami zas możliwe, ze poważne myślą o Androidzie i już niedługo zobaczymy robkcika w ich wykonaniu;-)

 • kubus

  Chętnie bym kupił nokię z androidem, szkoda że tak późno się obudzili. No ale nigdy za późno.

 • http://zyskiwanieprzewagi.com Piotr

  Jak będzie do kupienia, to zamawiam. 🙂 zauważcie prosze, ze za troche będzie to biały kruk. Troche jak DeLorean.

 • Azawakh

  Nokia znów cuduje. To co robi Nokia jest całkowicie niezrozumiałe ale może być jak piszecie, że teraz będzie system Google testować a po roku 2016 wprowadzi na rynek zupełnie nowe modele z zielonym robotem na pokładzie. Ale anulowanie programu po przejęciu przez Microsoft budzi zastrzeżenia choć kto wie czy nie jest to projekt Newkia powstały na podwalinach tego co z Nokii zostało.

  • http://gravatar.com/neoangel123 Neo

   Ale to by było bez sensu…wprowadzać słuchawkę z androidem w 2016 roku… Nikt nie wie jak będzie wyglądał system Android w tym roku, jakie wymagania sprzętowe.. A czekać i testować też bez sensu.

   Nokia ewidentnie coś knuje… Może za jakiś czas zobaczymy…
   Ps. miałem juz 3 telefony z WP… nigdy więcej… A kafelki…to na podłodze moge sobie pooglądać..

 • Amadi

  Może zdążą wyprodukować i wstawić na rynek przed tranzakcją?!

 • http://gravatar.com/wania111 wania

  Jakieś to dziwne, po co dalej realizować/sprawdzać ten projekt, skoro i tak ma być anulowany w momencie sfinalizowania transakcji przejęcia części działów przez giganta z Redmond. Czegoś tu nie rozumiem w działaniu Noki? Chyba,że ma to na celu, przebadanie możliwości Androida na przyszłych słuchawkach Noki, które będą mogły powstać dopiero (jak mnie pamięć nie myli) w 2016r. lub, że wcale nie jest jeszcze przesądzona sprzedaż firmy dla Microsoftu?
  A w sumie i tak mnie to nie interesuje, Android i tak nie dla mnie 🙂 Proszę o powrót MeeGo 🙂

 • http://gravatar.com/neoangel123 Neo

  Tak nie będzie
  Nokia chce sprawdzić system na swojej słuchawce.
  A Lumia została sprzedana Microsoftowi. Więc lumia „może” jakaś wyjdzie.. ale pod flagą MS

  A co do nokii..ciężko powiedzieć….

 • Prezydent RP

  czyli co? jest realna szansa ze niebawem bedzie lumia z androidem wyjdzie tak?


reklama