, Android HTC Newsy Telefony

Większy wyświetlacz w HTC One Max kosztem układu SoC

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • gsm

  A co mi z tego aluminium i tak trzeba nosić w pokrowcu bo jak zrobi sie rysa to po ptakach w tym plastik jest lepszy wymienisz klapke i juz a w aluminium zostaje

  • Mateusz

   Tylko oryginalne klapki są drogie. Ją z własnego doświadczenia wiem, że mniej niszczył mnie się aluminium niż plastik. Bardziej było widać rysy na plastiku, ale wgniecenia na aluminium.

   Mam nadzieję, że będzie S800, a nie S4Pro, bo wiąże z tym telefonem spore nadzieję i mam zamiar go kupić. Jeśli będzie ta gorsza wersja to skuszę się chyba na Lumie 1520.

   • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

    Tylko pokaż mi aplikację lub grę co wykorzysta moc jednego i drugiego soc ? Nie ma takiej i właśnie dałeś się reklamie i nic więcej.

    • Papiak

     Na Androidzie też nie ma aplikacji, która potrzebowała by 3GB RAM i takiej mocy jaką daje S800. W Androidzie taka moc potrzebna jest tylko do utrzymania systemu bez lagów w WP wystarczy najgorszy 2 rdzeniowiec.

     • Jakub

      i dlatego mam zamiar brać Lumię 920:D

     • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

      Przykro mi bardzo, ale od ICSa Android działa na 800 MHz bez lagów. Więc winna jest nakładka, którą stosuje producent, ale jak widać jest pełno ekspertów mylących lagującą nakładkę graficzną, od systemu. System nie wymaga zbyt wiele i starczy do płynnego działania nawet 300 MHz. Na Androida są aplikacje, które wyciągają tyle i to nie są same gry. Jest już Wine i działa w miarę poprawnie, tego WP nie daje. Są też narzędzia dla grafików, projektantów, CAD itd. WP przy tym wygląda i jest tanią zabawką.

    • Mateusz

     Chodzi o to, że przez dłuższy czas pozostanie wystarczający do wszystkich gier. Jeśli dzięki S4 pro będzie sporo tańszy to ok., ale jeśli ma kosztować te 3 tys. to chcę, aby miał wszystko najlepsze co na rynku jest dostępne. Wiem, że żadna gra nie zagnie S4 pro przez jeszcze jakiś ponad rok, ale Snapdragon 800 będzie przez dłuższy czas wystarczający do wszystkich gier.

 • tomtom

  Dobrze, nie bd sie grzal. Poza tym nie potrzeba monstrum na literki. Mniejsze taktowanie mniej energii dluzsze zycie baterii

  • piotr

   Z tego co pamiętam to właśnie S4 Pro miał największe problemy z grzaniem


reklama