, Android Google Gry i aplikacje Newsy

Google dzięki Androidowi zna hasła do sieci Wi-Fi na całym świecie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Tirinti

  Spydroid zbiera dla evil googlighting stranger wszelkie dane wprowadzane przez frajerów. Dlatego profesjonaliści wolą zapłacić za OS poprzez opłatę licencyjną a nie swoje dane.

 • http://gravatar.com/g2-125c1cd451af4b5f1e0a06f3be5ef82d regoat

  no i ????? co z tego ze na serwerach google jest gdzie moje haslo do wifi i jakby google chcial to by se sprawdzil. zadnego znaczenia nie ma

  • Tirinti

   Twoje hasło pewnie nikogo nie obchodzi. Ale jak jest to hasło do firmowej sieci, do tego kiepsko zabezpieczonej to może posłużyć do kradzieży danych.

 • Cichy!

  Nazir dostał bana czy wakacje sie przedłużyły?

  • Karola Kwiatkowska

   Nie wiadomo.

 • Siergiej

  dalej kupujcie to gów** z systemem Androit a później narzekajcie na wirusy, brak prywatności itd. a system
  powinien isć do lamusa, liczy się tylko windows phone 8, ios 7 ewentualnie tizen w przyszłości i sailfish os.

  • Karola Kwiatkowska

   Zgadzam się. Mój brat ma samsunga z androidem i gdyby mógł walnąby go o ścianę. 🙂
   wp ios rządzą.:3:

  • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

   Tylko pamiętaj jakie pierwsze dwie firmy, czyli MS i Apple, do NSA się wpisały. Czyli już dawno mają pełno backdoorów zainstalowanych, tyle że nie jeden haker by się nie powstydził. Czyli już dawno mają takiego softu pełno, myślicie czemu kod ma otwarty Androida, a zamknięte kody są do iOS i WP, bo by już nie było tak pięknie i większość osób by zażądała zwrotu gotówki. Starczy popatrzeć na systemy Windows, tak samo dziur od cholery i nikt z tym nic nie robi.

   • Tirinti

    Co innego jest szpiegowanie przez NSA a co innego przez prywatną firmę, która te dane sprzedaje innym firmą.

 • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

  To co to pisanie, a nie branie konkurencji ? Popatrzeć można na Apple, a na WP to już w ogóle lepiej nie patrzeć. Na Applu przynajmniej jest to szyfrowanie, na Androidzie też można je zaznaczyć, za to na WP to wszędzie patrzą i co najważniejsze nic na ten temat nie wiedzą i udają że nic takiego się nie dzieje, nawet w spakowane pliki zajrzą.

  • Tirinti

   MS zagląda w pliki, które są publiczne na Skydrive w celu sprawdzenia, czy nie łamią prawa autorskiego lub kryminalnego. Dane te nie są udostępniane firmą trzecim.
   Google zagląda we wszystko i sprzedaje dane firmą trzecim. Wystarczy w ich tandetną przeglądarkę coś wpisać, żeby na wielu stronach mieć natrętne reklamy powiązane z wyszukiwaną rzeczą.
   Dlatego profesjonaliści używają Bing.

   Fakt, że ich mapy są lepsze. Wyszukiwałem na nich kilku miejsc w Hiszpanii i nagle mam pełno reklam hoteli w Hiszpanii. Może warto by ludzie z podobnym problemem wytoczyli tym cwaniakom proces zbiorowy i zażądali po 100$ za każdy spam wyświetlany przez googlespy adds.
   Urząd antymonopolowy powinien nakazać podział tego badziewia tak by Google Maps było osobną firmą z abonamentem za używanie i gwarancją prywatności.

   • brutus

    Te reklamy można zablokować, bądź zmienić samemu na takie które się chce aby Google wyswietlało


reklama