Samsung S3650 Corby znany jest chyba każdemu KomórkoManiaKowi. Należy przy tym do licznej rodziny Corby, która stale się powiększa. Już niedługo do naszego kraju zawita kolejny z jej przedstawicieli – Samsung Corby Pro.
Model ten nie wyłamie się i nadal reprezentować będzie prawdziwie młodzieżowy, szalony styl. Każdy z potencjalnych użytkowników będzie miał szanse wyróżnić swój telefon dzięki całej gamie dostępnych kolorów. Górna obudowa będzie dostępna w kolorach: białym, czerwonym i czarnym. Do zakupionego egzemplarza dostaniemy oczywiście trzy warianty kolorowych i ozdobnych „pleców”. Jak widać, opcji jest sporo.
Samsung Corby Pro połączy w sobie cechy młodzieżowe z czysto biznesowymi. W małej, kompaktowej obudowie dostaniemy HSDPA, WiFi, nawigację GPS oraz ActiveSync. Dzięki temu dziecinnie prosty będzie dostęp do każdej niemalże poczty, jak na przykład Gmail czy służbowej.
Samsung oferuje także mnóstwo, czysto technologicznych rozrywek. Zapewnić to mają dotykowy ekran QVGA, wysuwana klawiatura QWERTY, czy wspomniane wcześniej: HSDPA (do 7,2Mbps), WiFi czy Bluetooth. Wszystko to zapewni szybkie i wygodne korzystanie z Internetu, SMSowanie, prowadzenie rozmów czy pisanie maili.
W telefonie nie zabraknie także tego, co stało się już podstawą w każdym nowym telefonie. Portale społecznościowe są tutaj podstawą. Urządzenie zapewni proste zarządzanie zdjęciami, kontaktami czy odebranymi wiadomościami SMS.
Nawet miłośnicy komórkowego pstrykania zdjęć nie będą czuć się zawiedzeni. Do użytku zostanie oddany aparat 3,2Mpix z czterokrotnym zoomem, samowyzwalaczem oraz możliwością nagrywania wideo. Na brak standardów w stylu odtwarzacza muzyki i radia z RDS także nie ma co narzekać.
Samsung Corby Pro trafi do sprzedaży na przełomie stycznia i lutego w sugerowanej przez producenta cenie, wynoszącej 849 zł.
Poniżej zamieszczam dokładną specyfikację telefonu.
źródło: informacja prasowa
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Wygląda na to, że YouTube niedługo zarzuci Was nowymi, niepomijalnymi reklamami. Google testuje właśnie funkcję,…
OPPO szykuje się do globalnej premiery aż kilku urządzeń. Poza słuchawkami Enco Buds 3, smartwatchem…
Nothing Phone 3a Pro to moim skromnym zdaniem jeden z najlepszych telefonów do 2000 złotych.…
Sker Ritual – to bez wątpienia FPS, który można określić mianem niedocenionego. Teraz każdy z…
Wydany swego czasu komunikat przez Santander może zaskoczyć wielu klientów. Popularny bank poinformował użytkowników o…
Być może nie najlepszy na rynku i być może nie najwydajniejszy. Ale na pewno bardzo…