, Android Newsy Smartfony Sony Telefony

Sony Xperia Z1 na zdjęciach – ogromna galeria!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • em

  Z jednej i drugiej strony szkło i syfiasty android na pokładzie, czyli 5 calowy gniot o rozmiarach kostki brukowej !

  • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

   To czemu ten syfiasty Android ma taki udział w rynku i takie powodzenie ? Pokaż mi lepszy system, pamiętaj lepszy system, nie jakieś systemy na telefony typu WP, ale systemy na smartfony.

   • qwerty

    gość przesadził, ale to nie oznacza, że od razu musisz przy okazji hejtować Windows Phone OS…

    Android jest najbardziej popularny, ponieważ oferuje praktycznie każdy rodzaj urządzenia – od najsłabszych modeli za grosze dla osób z kiepskim budżetem, przez midendy w bardzo dobrych cenach, po cały wachlarz flagowców. Można wybierać w markach, materiałach wykonania, wielkościach od 2,8” po 7”, technologiach wykonania wyświetlaczy, nakładkach lub ich braku itp. Do tego takie twory jak Samsungowe Noty które są prekursorami smartfonów z rysikiem i jak na razie tylko Android oferuje tego typu sprzęt. Po prostu każdy znajdzie coś dla siebie i będzie zadowolony.

    Lecz to nie oznacza, że ten system jest bez wad. Ba! Ma ich nawet sporo, począwszy od samej budowy systemu opartej na maszynie wirtualnej, która jest główną przyczyną braku stabilności i bezpieczeństwa tego OS (brak prawdziwych wbudowanych zabezpieczeń, oraz bezsensowność instalowania antywirusów przez ich bardzo niską skuteczność).
    Kolejną sprawą jest pofragmentowanie – dla wielu z was ważne są aktualizacje (sam mam je gdzieś bo często zmieniam sprzęt). Można by tak wymieniać i wymieniać, tak samo jak w przypadku WP8, iOS, czy BB 10 OS.

    Każdy system ma wady i zalety, dzięki temu każdy znajduje coś lepiej dopasowanego do siebie. Przestać więc puszczać głupawe hejty na WP8 i wymyślać, że to nie system na smartfony tylko na telefony (jakby jedno drugim nie było…) bo to tak samo jakbym uważał, że użytkownicy VV Passata nie jeżdżą samochodami tylko rowerami, w przeciwieństwie do tych w Fiacie Panda. Skończ raz na zawsze swoją krucjatę.

    • Karola Kwiatkowska

     Qwerty, on nie zrozumie!:)

     • qwerty

      pewnie masz rację, ale moja natura choleryka nie pozwoliła mi przejść koło jego komenta obojętnie 😉


reklama