, Longform Microsoft Newsy Windows Phone

Ballmer zwalnia fotel CEO Microsoftu, komentatorzy wiwatują. Tylko czy faktycznie jest się z czego cieszyć?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Bemol

  Właśnie miałem na myśli SGS 3 ale spieszyło mi się więc tak napisałem.

 • Unlimited

  @ Bemol

  Kinect, to lagujące coś, które nie ma porównania z Wii U czy PS Move. Nie zgodzę się co do systemu, używam Linuxa Mint i nie zamienił bym go na żaden inny. Chce mieć coś co jest stabilne, szybkie, intuicyjne w działaniu. Na początek wystarczy przejść na Ubuntu by ztobaczyć ile dziur i jak wiele archaicznych rozwiązań jest w systemie M$. Oczywiście pierwszy Xbox im się udał, za to X360 juz nie do końca, a nowy to kpina z hardcorowych graczy. Oczywiście mają swój Microsoft Office które jest świetne, ale są też zamienniki. Komputery Appla to całe stadium przemyślanego produktu, które jest jednością, zamkniętym eco systemem. Za to płacisz więcej. Windows Phone? Ciągle zbyt słabo rozwijający się system, z fatalnym multitaskingiem. Choć zgodzę się że ładny i jest lepszym wyborem wśród niedrogich smartphone’ów(do 800-1000zł).

 • Bemol

  „Owszem, nie dokonał przełomu w branży: Microsoft w czasie jego rządów nie wprowadził na rynek żadnego rewolucyjnego produktu i nie może się pochwalić takimi osiągnięciami, jak Apple, czy Google. Jednocześnie jednak zapewnił firmie stałe źródła zysków i stabilność.”

  I tutaj się z Panem Redaktorem nie zgodzę. Windows 8 ? To nie rewolucja ? Metro UI ? Apple? co niby takiego nowego pokazał ? iPhone 5 kpiny… przecież to 4s z większym ekranem, apple jest bardzo w tyle za konkurencją, ale jak ktoś ma iphona to jest zajebisty… nie rozumiem tego co ludzie widzą w tym telefonie, system? tak samo płynny jak wp. Nie zgadzam się z tym, że apple ma rewolucyjne produkty no dobrze tablet ale to już dawno i nie prawda, SGS4 można nazwać rewolucją, moto x, zmodyfikowane oprogramowanie, gesty, itp. Microsoft ma dużo osiągnięć m.in. Kinect, nowy pomysł na system, nie to co android zerżnięty z iPhone, po za tym Windows, ma więcej możliwości od systemu na komputery Apple i jest sporo tańszy, produkty apple są drogie i oferują mniej możliwości, Microsoft Office. Dużo by tu wymieniać ale po co? Jak będę wymieniać więcej to zaraz zbiorą się fanaboys windows, apple, android itp. To nie ma sensu…

  • Papiak

   Teraz ja się z tobą nie zgodzę, ale tylko w kwestii SGS 4 jako rewolucji. SGS 3 był rewolucją, SGS 4 jest ewolucja, a nawet można to nazwać klonem SGS 3 z wsadzonymi czujnikami, lepszym prockiem itd.

 • Danio

  Siedzę na weselu, ale czas na dobre teksty jest zawsze.

 • Zoss

  Dobry text


reklama