O Sony Xperii Z1 (Honami) wiemy już praktycznie wszystko i bardzo ciężko będzie Japończykom czymś nas zaskoczyć. Wczoraj nawet pisałem o przewidywanej dacie sprzedaży oraz cenie, a dziś możemy podziwiać tego smartfona w całej okazałości na zdjęciach, które zostały pokazane na chińskiej stronie.
Na zdjęciach widzimy Xperie Z1 z każdej strony i jeśli dodamy do tego zapowiedzi Japończyków, które umieszczali na Twitterze to zdaje się, że wiemy już wszystko o tym telefonie. Producent może nas jedynie zaskoczyć mały zmianami w oprogramowaniu. Jak widać na zdjęciach Honami jest wyposażona w 20.7 megapikselowy aparat wspierany przez obiektyw G Lens. Reszta specyfikacji prezentuje się równie dobrze, ponieważ ekran będzie miał 5 cali o rozdzielczości 1080p oraz będzie wspierany przez technologię Triluminos, a moc zapewni 4 rdzeniowy Snapdragon 800 oraz 2 GB pamięci RAM.
Jedyną niewiadomą jest to czy Xperia Z1 będzie również mogła pochwalić się dużo lepszymi możliwościami audio dzięki doświadczeniu Sony przy tworzeniu serii Walkman. Te informacje pojawiał się przy pierwszych plotkach, ale ostatnio ucichły więc nie wiadomo na co zdecydowało się Sony.
Źródło: xperiablog.net, 365dian.com
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nieczęsto zdarza się, żeby dwie postępujące po sobie generacje flagowców tego samego producenta były oferowane…
Kingdom Come: Deliverance to jeden z najlepszych RPG ostatnich lat. W jednym z portali zewnętrznych…
Pierwsza Motorola ThinkPhone oferowała w swoim czasie topowe podzespoły, ale niestety w bardzo wysokiej cenie.…
Google przygotowuje premierę nowego smartwatcha i znamy już pierwsze konkrety. Pixel Watch 5 pojawi się…
Motorola Edge 70 pięknie staniała w Polsce i spokojnie kupisz ją za 47% ceny premierowej.…
W sieci pojawiły się pierwsze informacje o tym, jak będzie wyglądać budżetowy smartfon Koreańczyków, czyli…