, Acer Android Newsy Telefony

Acer Liquid S2 nieźle namiesza na phabletowym rynku

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jack

  Ten Acer to duży smartfon czy mieszalnik? Wiocha bije z tekstów i kiepszczyzna. Podobnie z durnowatym słowem phablet. Tylko prymityw wsiowy mógł to wymyślić. Ph od phone + blet od tablet. Takie g… nie wymyśliłby i nie używałby ktoś kto chodził do szkoły i nawet się w niej czegoś uczył. Choć jedną sylabę ze słowa phone i już by było po ludzku. Szanujący się portal nie powinien propagować takiego szamba.

  • Azawakh

   Wreszcie ktoś mądrze wypowiedział się co do tej sławnej paskudy jaką jest phablet… Brawo za ostrą i rzeczową krytykę stosowania przez wydawałoby się porządny portal takiego śmiecia sławnego jakim jest ten chwast phablet. Jack masz za to u mnie wielgachnego plusa!!!! Uważam, że Redakcja powinna stosować w swoich tekstach stosowanie tego sławnego śmiecia. Jest polski tabletofon, tabfon, tablet kieszonkowy czy mikrotablet i co stoi na przeszkodzie, żeby stosować polskobrzmiące określenia takich urządzeń jak rzeczony Acer Liquid S2? To, że w języku angielskim przyjęło się to określenie nie znaczy, że i w polskim będzie tak samo dobrze brzmiało i nie będzie wywoływać zarzenowania.

 • Jan Kowalski

  A co jest w tej specyfikacji takiego niezwykłego bo trzeci raz czytam i znaleźć nie mogę? Phablety istniejące obecnie lub zapowiadane na jesień w niczym mu nie ustępują zarówno pod kątem specyfikacji jak i ceny, która szybko spadnie ale to inna historia. Więc czym on i gdzie namiesza?

 • Cichy!

  2800 za Acera? Jesli tablety robią tak jak laptopy to z góry dzięki.

 • kadoo

  Za te pieniądze nie namiesza…

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Nikt nic nie namiesza bo Acer w Polsce nie ma żadnych ofert smartfonów/phablet
  Cena 2700 zł. też będzie porażką

 • http://gravatar.com/sechuanih sechuanih

  Wszystko ma nieco gorszę od konkurencji, więc nie sądzę że cokolwiek namiesza tym bardziej że marka słabo znana w branży telefonów a sam model kosztuje jak najdroższe słuchawki wiodących firm…

 • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

  No to fakt mikrotablet Acera może nieco zamieszać w swojej niszy. Na plus oczywiście zalicza większy niż w przypadku Note 3 większy bo 5.98″ wyświetlacz. Przydałaby się jeszcze 3GB pamięć RAM co jeszcze bardziej podniosłoby płynność działania całego urządzenia.


reklama