, Android HTC Newsy Smartfony Telefony

HTC One mini dostępny na polskim rynku


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://gravatar.com/clmolv Ja

  Brak wyjmowalnej baterii to zaleta – mniej ruchomych elementów. Do doładowań używa się power banku. HTC ma głośniki z przodu – wielka zaleta np. komunikaty podczas treningów biegowych i rowerowych, a do tego stereo, mmniam:) Ponadto ergonomia – HTC można u dołu złapać bo nie ma tam przycisków. Jedyne wady to nierozszerzalne 16 GB storage, i mogłoby być więcej pamięci operacyjnej.

 • http://- Maciek

  S4 mini lepszy parametrami i tańszy. Przynajmniej ma wejście na kartę microSD i wymienną baterię czego htc nie ma wcale.

 • M8

  To już lepiej kupić Nexusa 4.

  • qwerty

   aha, żeby mieć bez funkcjonalny goły telefon? Android istnieje tylko dzięki producentom sprzętu, którzy nakładają na ten bubel świetne nakładki dające pełnię funkcjonalności. Czysty Android to jest dobry dla developerów a nie userów. Telefon to nie klocki lego żeby je składać od zera debilnymi launcherami, romami, apkami od tak prostych funkcji jak możliwość ułożenia apek na siatce menu według własnych preferencji i dodawać foldery w menu, a nie tylko na pulpitach.

   • Darks

    Na Nexusa można wgrać praktycznie wszystko, łącznie z Ubuntu Touch i prawdopodobnie kolejnymi wersjami „startujących systemów”. Do jego wad można zaliczyć szklane plecki czy brak slotu micro sd. Jeśli oba powyższe nie są problemem, to jest to naprawdę dobry telefon. Ot, taka „popularna specyfikacja sprzętowa”, do której sporo można przypisać.

    Idąc Twoją logiką powinieneś korzystać wyłącznie z user-friendly dystrybucji linuksa, bo w Windowsie (czy to XP, 7 czy 8) musisz samodzielne zainstalować sterowniki urządzeń, program antywirusy, archiwer, kodeki do filmów itd. Poza tym podążając dalej – sprzedaż komputer bez dedykowanego systemu, albo co gorsza – sprzedaż samych podzespołów do jego złożenia, nie powinna mieć miejsca. Bo jak to ? Użytkownik ma się wykazać jakąś chęcią poznania sprzętu czy systemu ? On ma sam pomyśleć i wybrać co dla niego najwygodniejsze ?! Nie wolno, tak nie można ! User ma robić dokładnie to, co chce jego Pan-Władca, czyli producent, wraz ze swoimi zarządcami, tzn. marketingowcami.

    Na szczęście świat jeszcze do końca nie zwariował i ludzie mają w miarę wolny wybór.

 • hyr

  Piotr prawda ze sp jest lepsza sam ją Mam i nie wymienił bym na inny

 • http://s5660.pl dalacher

  s4 mini można mieć 500 zł taniej a ma o 512 mb ramu więcej.

  • piotr

   W cenie 1200zł masz lepszą SP a S4 mini premiera była wcześniej

  • qwerty

   i co z tego że ma trochę więcej ramu skoro nie przekłada się to na stabliność i płynność działania…
   Poza tym S4 Mini też tyle kosztował w dniu premiery w Polsce. Dodam jeszcze, że cała reszta specyfikacji S4 Mini jest dużo gorsza od HTC One Mini. Samsung w starciu z tym HTC nie ma szans.
   Tak powinno robić się telefony.

 • Danio

  Telefon mini to i cena też musi być mini… 🙂

 • poczes

  Rozumiem ze to mini wersja super telefonu, ale z tym procesorem to ta cena jest przesadą ,

  • Mateusz

   To premiera na rynku, więc cena wysoka. Podobnie kosztował s4 mini. Pewnie za kilka miesięcy będzie za 1000-1300 zł. Ja i tak wolałbym zamiast niego One X.


reklama