, Android Newsy Smartfony Sony Telefony

Sony Honami będzie nazywać się Xperia Z1?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • kurcjusz

  jakos dziwnie ucichło na temat wysokiej jakosci odtwarzanej muzyki z tej komorki, nawiazujacej do serii walkman, bylaby wielka szkoda gdyby te info sie nie sprawdzilo, aparat to nie wszystko

  • robert13224

   „For the audiophiles among you there’s good news as the Xperia i1 is touted as having a Walkman audio chip stuffed inside it to enhance your tunes, although it’s still worth investing in a decent set of headphones.”

   Źródło: www.techradar.com/news/…rs-1174018

 • santa_jobs

  powinno zostac honami. Nazwa sie juz zaxomowila w glowach bardziej zainteresowanych osob. Model bylby wtedy tez nie do pomylenia z innymi od Sony, bo oznaczenia literowe naprawde nie sa na dluzsza mete dobre(przy wiekszej ilosci urzadzen). Wybaczcie brak polskich znakow, taka klawiatura. Pozdrawiam.

 • Michu

  „Z1” jest raczej mało prawdopodobną nazwą moim zdaniem. To nie byłoby dobre posunięcie z marketingowego punktu widzenia, bo wielu ludzi mogłoby nie zauważyć różnicy między Xperią Z a Xperią Z1 myśląc, że to ten sam model. Bardziej prawdopodobna wydaje się Xperia Z One. Z1 to może być tylko oznaczenie kodowe.

  • piotrzet

   Oznaczenie kodowe to C6902/C6903


reklama