, Gry i aplikacje Newsy Samsung Tizen

Pierwszy telefon z Tizenem już w trakcie testów i z NFC

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://tizenos.com.pl watero

  Dodałem dział dla tego smartfonu na forum http://tizenos.com.pl więc zapraszam do dyskusji!

 • Azawakh

  Moim zdaniem nie ma co sobie za wiele po Tizenie obiecywać. Z zamieszczanych na forach i portalach zrzutach ekranowych widać, że to jakaś mutacja Androida nawet nie udająca nowego sysyemu co widać szczególnie w edycji samsungowej gdzie producent wciska gdzie tylko się da parszywego TouchWizza i nie sili się na jakąkolwiek oryginalność czy innowacyjność. Tym samym wydawanie kolejnych smartphonów opartych o ten „system” to wywalanie kasy w błoto i lepiej byłoby gdyby Samsung zajął się doreszty Androidem i serią Galaxy zamiast ponownie partaczyć kolejną platformę.

 • http://TizenLog.PL Matej

  Można prosić o nie wprowadzanie w błąd?
  „Na stronie oparatora telefonii komórkowej NTT DoCoMo” – strona w domenie „bugs.tizen.org” to strona NTT DoCoMo?

  Swoją drogą, gdzie NTT DoCoMo potwierdziło istnienie telefonu o oznaczeniu SM-Z9005?

  • http://www.gsmmaniak.pl/ migi

   Faktycznie, do tekstu wkradły się nieścisłości, które już mam nadzieję wyprostowałem. Dziękuję za czujne oko! Wciąż czekamy na oficjalną premierę.

   • http://TizenLog.PL Matej

    Nie do końca. Niepotrzebnie tak uparcie starasz się trzymać tego SGH-N055, o którym w tym wypadku wspomniał tylko jakiś – prawdopodobnie – developer (bo w końcu bodajże ta sama osoba składała to „zgłoszenie”). Przez to powstał niekoniecznie zgodny z prawdą wniosek, jakoby była to odmiana Z9005 stworzona dla NTT DoCoMo.

    Poszukaj głębiej, być może znajdziesz jakieś oficjalne potwierdzenie tego co teraz napiszę, ale bardziej prawdopodobna jest wersja taka, że SGH-N055 to Galaxy S4 LTE dla NTT DoCoMo. Wersja bez LTE to N045, a na japońskiej stronie Samsunga duża ilość urządzeń z rodziny Galaxy to właśnie N0**.

    Swoją drogą nie mogę zrozumieć, jak przez te kilka miesięcy odkąd pojawiła się plotka „N055 – Tizen”, nikt nie zadał sobie trudu by spróbować to jakoś zweryfikować. I nie chodzi mi już tylko o polskie blogi/portale, bo to akurat krąży po całym świecie 🙂

 • klik

  Tylko żeby nie zrobili takiego czegoś jak Firefox z swoimi „low endowymi” telefonikami.

 • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

  Video przedstawia Samsunga Galaxy S3 w wersji deweloperskiej RD-PQ, na którym jest testowany właśnie Tizen. Ciekawostką jest tu dość intrygująca nakładka odróżniająca RD-PQ od standardowego S3 opartego o Androida.

 • Darks

  To akurat byłoby logistycznym błędem, oczywiście przy założeniu, że wychodzi startowy model. Wątpię, aby ktoś rzucił się na smartfon w cenie S4 / iPhone 5S, którego system w danej chwili jest ciekawostką. Albo wypuszczają całą serię danych komórek celując w każdy budżet, albo wypchnąć model startowy, ale w niższych rejonach półki średniej. Jeśli system rzeczywiście jest dobry, to maszynka będzie chodziła odczuwalnie lepiej niż konkurencja, a to już wystarczy do wzrostu zainteresowania.

 • Danio

  Już nie mogę się doczekać. Mam tylko nadzieję że to będzie topowy smartfon.


reklama