, Gry i aplikacje Newsy Nokia Telefony Windows Phone

Kiedy Nokia Amber będzie dostępna w Polsce?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Piotr

  Witam wszystkich,mam pytanie bo tak dyskutujecie o nowym sofcie chyba tak to się nazywa, ale do rzeczy, jeśli wgram program nokia amber to będę miał nadal gwarancję na telefon? I drugie pytanie, gdzie szukać tego programu? Proszę o info. Pozdrawiam.

 • pgibson

  Po pierwsze:
  http://www….okii-1821/
  Po drugie np:
  http://www….-gsm-5168/
  Poradnik jak to zrobić na tym samym forum
  Na nic nie trzeba czekać tylko CZYTAĆ.

 • Zoss

  A ja Was pogodze, zarówno telefony z Androidem jak i Lumie 800 czy 900 to szajs bez aktualizacji. I tyle w temacie!

 • czubek

  Dokładnie stary, także idź Moziłka poudawaj głąba gdzie indziej…

 • pkim

  Ja na Lumię 920 dostałem aktualizacje wczoraj wieczorem a odpowiadając lubiącemutelefony – najpierw dostają aktualizację Ci z napisem – dostępne 🙂

  • Piotr

   Witam, mam pytanie gdzie szukać aktualizacji nokia amber? Posiadam lumię 820 i chciałbym mieć radio, jak i inne przydatne funkcje. Proszę o info. Pozdrawiam.

 • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

  A gdzie obiecane aktualizacje do np Lumii 900 lub 800 do WP8 ? Telefony na rynku ledwo co rok i zero aktualizacji. Nawet stary SGS2 dostał aktualizacje, a jest na rynku dłużej.

  • Sarkis

   Jeżeli pamięć mnie nie myli, to już gdzieś mówiono, że telefony z WP 7.5 dostaną tylko aktualizacje na WP 7.8

   • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

    Na konferencji Nokii z MS było powiedziane, że nie chcą podzielać błędów Androida i nie chcą fragmentacji i dlatego każdy HE telefon dostanie aktualizację do WP8, by zapobiec tej fragmentacji i utrzymując wsparcie przynajmniej przez dwa lata. Tak przynajmniej gadali na początku podczas premiery Lumii 800 i 900, czyli trochę ponad rok temu. Czyli MS i Nokia znów wypięły się na klientów 4 literami.

    • kujwdup

     Mozilla007 wprowadzasz ludzi w blad, czy ty w lape dostajesz za swoje komentarze? Wszystkie lumie i inne tel z wp dostaja zawsze kilka aktualizacji. Co to za jskies prymitywne porownania do opon. Kupujesz tel z andro, ktory kosztuje do 1200 zl i watpie aby, jakiklwiek z nich dostal wiecej niz jedna aktualizacje. Wez teraz np lumie nawet te tansze i wsparcie masz gwarantowane. Kazdy z tych systemow jest dobry, kazdy ma swoje wady. Ale nie pier.. Takich tekstow w zo drugim komentarzu

     • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

      Nie dostaje w łapę, tylko piszę to co widzę. Aktualizacja polega na przeinstalowaniu nowego systemu, a nie dodaniu funkcji podstawowych. Przykład S2, i jak to wyglądało, ile wersji systemu było ? To się nazywa aktualizacja, do całkiem nowego systemu, a MS i Nokia nie mają czegoś takiego, bo wolą aktualizację dać z nowym telefonem. Skończą tak jak HTC, nie dawali aktualizacji i już są przy dnie, Nokia nie daje tak samo aktualizacji i są już na dnie. HTC tłumaczy się że nakładka i procesor nie współpracują ze sobą, Nokia i MS tłumaczą że WP8 nie zadziała na telefonach z WP7 bo procesor coś tam. To ja nie widzę różnicy między Nokią i HTC, oprócz jednej, HTC stara się iść w stronę klienta, Nokia nie chce iść w stronę klienta.

     • PP

      Człowieku o co ci chodzi ?. Każdy kupuje to co mu się podoba. Jesteś zakochany w Androidzie to śmigaj sobie. Ja miałem Nokię N8 teraz Lumię 920 ponieważ te telefony mają świetne aparaty i w tym temacie daleko za sobą pozostawiają konkurencję. Poza tym z L920 można zadzwonić, wysłać sms, ma niezłą nawigację, świetnie śmiga internet w LTE, ma super ekran, ani raz mi się nie zawiesił itd, co więcej można oczekiwać od telefonu. O kondycję firmy Nokia się nie martw bo nad tym myślą ludzie znacznie bardziej obeznani w temacie od ciebie.

 • lubietelefony

  Kto dostanie szybciej? Z napisem „wkrótce” czy „czekają na akceptację”?


reklama