, Nokia Orange Promocje Telefony Windows Phone

Orange: Nokia Lumia 925 w ofercie już za 9 złotych na start

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • luka

  Droga redakcjo. chodzi o tzw.kontrakt czytaj abonament.
  159.9 X 24 + 9 daje pewną sumę od której odejmujemy zakup tel. na wolnym rynku tj. 2000 zł. i wykupujemy abonament z nielimitowanymi połączeniami sms i mms i ok 1 GB internetu za łącznie
  48 zł. więc w okresie 24 miesięcy oszczędzamy ok 700 zł np. na wymianę wyświetlacza który rozbił się z naszej winy . Czy ja również jestem kiepski z matematyki. na dzień dzisiejszy cena 925- tki to 1600 zł. Pozdrawiam

 • Karola Kwiatkowska

  DobrY telefon.

 • Otwórz oczy

  No i po co takie pierdy piszecie!? Jakie 9 zł? Czy Wy też już nie macie dystansu?
  Ja mam do sprzedania mesia za 1zł, ale trzeba wykupić utrzymanie miesięczne w wysokości 15000zł na okres 24 miesięcy!
  Takie czarowanie klienta powinno się piętnować!

  Nie trudno chyba obliczyć, że nokia będzie kosztowała w ofercie Smart Plan Multi 3846,6zł, czyli na usługi pozostaje 1746,81zł, tzn. miesięcznie 73 zł.

  Zatem, chyba lepiej jest iść do sklepu kupić telefon nawet za 2099.79 zł. bez simlock’a i niepotrzebnych aplikacji, bez ograniczeń operatora i bez łachy.
  Już od 45zł można znaleźć operatora, który da nam nieograniczone rozmowy, sms, mms i internet na dokładkę – chociażby Play!

  No i gdzie tu jakaś atrakcyjna oferta operatora?

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Nie bardzo rozumie Twoje nieuzasadnione pretensje. Smartfon jest za 9 zł na start w ofercie Orange, dlatego też jest tak napisane. Twoje obliczenia nie mają sensu, gdyż policzyłeś tylko koszt 24-miesięcznego kontraktu w ramach którego płacisz za usługi a nie urządzenie. Jak byś zauważył w Orange nie ma alternatywy dla oferty Smart Plan Multi 159.9.

   Jeżeli chcemy być już tak dokładni to całkowity koszt Nokia Lumia 925 w Orange wynosi 1464.48 złotych.A w takim wypadku oferta jest atrakcyjna, gdyż według ceneo.pl rzeczone urządzenie kupić można od 2099.79 złotych.

   • Panicz

    słusznie. też nie bardzo rozumiem oburzenie. Wszystko rzetelnie opisane bez małych literek i faktycznie po zapłaceniu 9 zł wyjdziesz z salonu z lumią 925.

 • http://gravatar.com/wania1 Wania

  Z wyglądu bardzo ładny telefon, tylko… WP8 nie dla mnie i 4,5 cala, to o te 0,5 za dużo 🙂

 • Mateusz

  To chyba pierwsza linia, która mnie się naprawdę podoba wizualnie.

 • pan ciasteczko.

  Pawle popraw nokia lumia 925 to to xD


reklama