, Gry i aplikacje Newsy Samsung Tizen

Tizen zadebiutuje jeszcze w tym roku?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Mie20ck

  Fajny artykuł czytałem gdzieś na jednym z forum dotyczącym tego systemu, gdzie piszą o wejściu Tizena w Polsce. I jak się może okazać, to nasz kraj jako jeden z pierwszych dostanie „coś” ze średniej półki z tej grupy urządzeń. Gdzieś tutaj, tylko nie mogę znaleźć tego wątku tizen-centrum.pl

 • http://TizenLog.PL Matej

  Żadnych potwierdzonych informacji. Źródłem jak zwykle w takim wypadku jest serwis Tizen Indonesia i jego bliżej nieokreśleni „wysoko postawieni pracownicy Samsunga”. Co tam, że większość tych informacji się nie potwierdza i to po prostu strzał – bo wtedy ma być ta impreza dla developerów Samsunga.
  Te 5 państw nie ma żadnego związku z badą. Po prostu Tizen Store pozwala na sprzedaż w nich aplikacji. Przyczyny tego są nieznane, ale kto komuś zabroni napisać o popularności bady (gdzie jak ktoś zauważył – w jednym państwie jej nawet w ogóle nie było). Gdyby chodziło o dostępność wersji językowych, to równie dobrze powinien się pojawić w Polsce, Niemczech, itd. (i tak pewnie będzie, bo stawiam na to, że Samsung będzie chciał żeby Tizen trafił na jak najwięcej rynków), bo emulator systemu wspiera chyba wszystkie języki zazwyczaj pojawiające się w telefonach.
  Na przyszłość polecam szukać wiarygodniejszych źródeł, bo oczywiście ze stuprocentową pewnością nie można stwierdzić, że to ściema, to jednak częściej przyglądając się temu co pojawia się na tamtym blogu można znaleźć dużo tego typu „ciekawostek”.

 • Darks

  Obstawiam, że z całej wchodzącej trójki (Ubuntu Mobile OS, Firefox OS, Tizen) najlepszym systemem będzie ten pierwszy. Jednak najlepszy nie oznacza jeszcze najpopularniejszym (MeeGo był znakomicie wykonany, a jednak dzięki celowym zabiegom Nokii został uśmiercony – wiadomo, stanowiłby zbyt poważną konkurencję dla raczkującego Windows Phone 7). Tizen musiałby wyskoczyć z czymś równie nowatorskim co MeeGo w swoim czasie, aby chociaż dostać szansę dalszej rywalizacji.

  • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

   Tylko pytanie z czym tak naprawdę nowatorskim mógłby wyskoczyć Samsung skoro już na tym etapie projektowania interfejs Tizena wygląda jakby był kolejną mutacją znanej wszystkim z androidowej serii Galaxy nakładki Touch Wizz, która jak wiemy też potrafi ostro zamulić każdy smartphone. Takie podejście niestety ale nie przyczyni się niestety do tego, żeby system okazał się nowatorski na miarę MeeGo Harmattan czy pierwszego iOS. Tizen to nic innego jak kolejna wariacja na temat Androida i Linuxa.

 • Karola Kwiatkowska

  Tizen będzie super!:)

 • Danio

  Super, jeż nie mogę się doczekać 🙂

 • http://TizenOs.com.pl watero

  Osobiście nie mogę siędoczekać premiery, czuję innowację! Dodatkowo serdecznie zapraszam do dyskusji na temat nowinki na forum Tizen OS – tizenos.com.pl/nowos…-t311.html

 • peperoni92

  Z tego co pamiętam to bady w Stanach nie było

  • http://www.gsmmaniak.pl/ migi

   O wyborze USA mogła zadecydować dostępność angielskiej wersji językowej systemu 🙂


reklama