, Android Newsy Smartfony Sony Telefony

Aktualizacja Xperii SP, nadal brak Androida 4.2


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Ola

  Jestem zadowolona z funkcjonalności i wyglądu. Sony Ericssony czy teraz Sony były i są zwyczajnie piękne!

  Ale o minusach:
  – aparat nie robi zbyt dobrych zdjęć, jestem bardzo rozczarowana ostrością; filmy – fatalne szumy
  – gubi sieć!
  – bateria jak w każdym bajeranckim telefonie – beznadziejnie słaba; na weekendy w góry zabieram niezniszczalnego SE C902, tylko cholerka jasna…
  – no właśnie, micro SIM jest wadą, bo nie mogę przełożyć karty do starego tel.; dostałam nową i stara została dezaktywowana
  – obudowa?! ludziska, nie spodziewałam się tego, że w przeciągu 1,5 mies. użytkowania będę mieć odpryski przy wejściu na ładowarkę/USB! wkładam kabel zawsze delikatnie, właściwie obróconą stroną, a mam w dwóch miejscach uszczerbioną obudowę!

  No litości, dyskwalifikacja za jakość!

 • Linek

  P.S. Po co więc te aktualizacje, rozumiem je tylko w Andku i iOS. W WP są one pomyłką i tylko 8,1 opłaca się zainstalować, gdy wyjdzie. iOS przydała się oktualka, bo nowy wygląd, a Android, po co mu aktualizacje? to emulator systemu, który chce tylko twoich danych. Jemu nawet 4186441668861rdzeni po 516318561361ZHz i 168418653103ZB Ramu nie pomoże!
  Łatanie luk?
  -Tak to jest, jak się syf, yyy Android wypuszcza be zprzetestowania.
  Poprawa bezpieczeństa?
  -Apple bez komentarza i tak wie więcej o każdym z nas niż my sami, zawsze wie lepiej i nie sprzedaje danych-g*wno prawda. WP8 wysyła tylko podejrzane dane. Anduś wysyła wszystkie dane jak leci i komu popadnie. A ponoć Google Apple’a nie kopiuje…. BB nikt nie złamał, jedyni 100% bezpieczni.
  -Stabilności sytemu
  WP8, IOS i BB nie potrzebują poprawek, a Andek, jemu jak napisałem nic nie pomoże.
  Może nie wiesz, ale lepsze jest wrogiem dobrego. Aktualki są nie potrzebne, gdy coś działa, tak jak np. w WP, iOS, BB, Symbianie, S40, Ashach i innych WM. Android, bez komentarza, ale leżącego się nie kopie, ale tego to bym kopnął.

 • Linek

  A po co wam te Aktualizacje?! W Andku dochodzą tylko błahostki nic nie warte(widgety na ekr. blokady-w windzie klik na wiadomość i już, vol+/- i muza, a tam-android-kilka apek i widgety). W 6.66 może coś Belzebub wykombinuje i Google w końcu, po raz 1 od 4,1 doda coś poważnego? W WP8 zmiany nadejdą dopiero w 8,1 w 2014, po co poprawki w międzyczasie, SKORO WSZYSTKO SPRAWNIE DZIAŁA(GRD2 daje radio FM, 1 i 3 można by pominąć)?! Poprawki są potrzebne, ale nie większości fonów z Andkiem, czy Windą, a np. takiemu HOX rok temu. Tam aktualizacje były potrzebne, bo fon krzaczył się gdzie się dało. Przydały by się one nakładce Touch Wiz, by w końcu nie muliła. Przyda się ona iOS, bo w końcu odświeżyła jego wygląd, 1 raz od 2007. Ale po co te aktualki sprawnym fonom, skoro one nic nie wnoszą(GRD1 i 3, andek >4.1)?

  • Panicz

   co to za pierdoły? właśnie aktualizacje to nie tylko dodane nowe funkcje i aplikację. Aktualizacje to także załatanie luk w zabezpieczeniach i poprawa ogólnego bezpieczeństwa i stabilności systemu.

   • Linek

    ” poprawa ogólnego bezpieczeństwa i stabilności systemu.”
    Pisząc to nie myślałeś o Androidzie, tak?

    • Karola Kwiatkowska

     Aktualizacje tak samo jak w wp, jak w ios i jeszcze indziej raz są większe raz mniejsze.
     😀

 • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

  To jest ciekawe, WP nie ma żadnych aktualizacji i jest dobrze, tutaj nie aktualizują i o tym biadolą. Pojawi się pseud aktualizacja do WP i artykuły na 10 stron o niczym.

 • hip

  Mam xperie sp polecam !! Niestety nie mam aktualizacji


reklama