, HTC Newsy

Nowa kampania reklamowa HTC – czy Robert Downey Jr. pomoże Tajwańczykom?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • HTC i ż… sie chce

  HTC ma za duzo kasy i postanowili rozdać część na reklamy. Coraz wiecej sygnałów jak chociażby ta reklama dociera świadczących że ta firma schodzi na psy, odbija już im choroba korporacyjna.
  Mam drugi z kolei ich telefon ale chyba ostatni bo raczej nie mam zamiaru ich więcej sponsorować.

 • Mateusz

  HTC – (c)H”@!we To Coś 😀

  To nie hejt, bo jestem akurat fanem tej firmy 😀

  • Niemampojęciaoczympisze

   Czyli jak ciśniemy po firmach z jakie lubimy, to LG… Lubię G*wno 😀 ?
   A za HTC trzymam kciuki, bo mają świetne urządzenia i szkoda, że są tak niedoceniani.

   • Mateusz

    Według mnie ta firma (HTC) powinna mieć dzięki swoim urządzeniom pozycję taką jak samsung obecnie na rynku. Niestety przespali, moment w którym android zaczął stawać się gigantem (czas sgs 2) i zamiast zainwestować w reklamę wypuszczali dziesiątki podobnych modeli. LG (ten przez udostępnianiu high-endów z ponad półrocznym opóźnieniem na kilku ważnych rynkach) i Sony (które do tej pory wypuszcza high-endy z przestarzałymi podzespołami – o ile można nazwać tak np. S4pro przy s600 i słabe wyświetlacze – mam nadzieję, że honami to zmieni). A o noki (czy motoroli) to szkoda gadać, bo z gigantów stały się te firmy praktycznie niczym na rynku. HTC przypomina mnie trochę lancie – wygrali tyle rajdów, a nikt o nich nie pamięta (z tą różnicą, że telefony HTC były i są solidnie wykonane, a lancie nie miały z solidnością nic wspólnego). Mam nadzieję, że HTC nie podąży podobną drogą.

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Uważam że obniżenie ceny za Htc One do 1500 zł. i dodatkowa oferta Google Edition była by bardziej przydatna niż reklamy.
  Modelu nowego z WP8 też nadal brak i htc marnuje szansę


reklama