, Apple Gry i aplikacje iOS Newsy Telefony

iOS 7 uszkadza moduł Wi-Fi w iPhone’ach 4s

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Tomi

  Śmiałem ię z tego wygrzewanie ale wkońcu postanowiłem to zrobić ….u mnie już po 2 min wyskoczył termometr …schłodziłem tel i sprawdzam odrazu wifi dalej szare..ale !!!!!!!!!wylaczylem go i włączyłem i szok działa naprawdę !!!!!!! Nie wiem o co tu chodzi ale zadziałało

 • Paweł93

  Dodam, że mało używam wifi,lecz przez to ze nie działa bateria trzymała 16h. Kiedyś naprawiło mi sie na cztery dni samo od siebie i wtedy bateria trzymała ponad 3 dni.

 • Paweł93

  Miałem ten sam problem szare pole wifi. Telefon mam od grudnia dostałęm go na prezent i po trzech mieisiacach wgrałem oprogramowanie IOS 7 i po jakims czasie wifi przestało działać. Dzisiaj własnie przeczytałęm o metodzie z suszarką i faktycznie działa, 10minut podgrzałem telefon pojawił sie komunikat wyłączyłęm telefon i na jakies 10 minut do lodówki po wyciagniecie i włączeniu telefonu wifi działa.

 • Paul

  Iphone 4s, po aktualizacji oprogramowania do 7.1.2 WIFI na szaro, w ustawieniach brak adresu WIFI czyli rzekomo moduł do wymiany. Wygrzanie na słońcu a później zamrażalka i po 3-4 dniach WIFI wróciło. Działa bez zarzutu już kilka tygodni a WIFI włączone mam prawie cały czas. Więc brak adresu WIFI czyli n/d w ustawieniach wcale nie musi oznaczać, że moduł jest uszkoczony i koniecznie trzeba go wymienić 🙂

 • iRafciu

  Panowie pomóżcie od nie dawna jestem posiadaczem iPhone 4S wersja 32GB zakupiłem go od koleżanki której ojciec ma firmę za co w sumie zapłaciłem niecałe 600 zł a ojciec zadowolony bo w rozliczeniu dostał moja wydłużona E52. Mam dwa problemy mianowicie telelefon ma wyszarzone WiFi o którym tu piszecie drugie bateria raptem trzyma ok 12h soft 7.1.2 brak jb i najgorsze strasznie muli mimo ze mam prawie zero aplikacji. Np wchodząc w ustawienia, książkę telefoniczna czasem muszę odczekać 30 sek. zanim zajarzy jak temu zaradzić ?


reklama