, Promocje

Marketowe promocje pod lupą – Vobis styczeń 2010

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • user

  Jednak jest bardzo subiektywny, bo co jest tutaj wykładnikiem i punktem odniesienia? Jedynie Twoje zdanie, że cos jest atrakcyjne, a coś nie. Po drugie gdyby to mialoby byc zblizone do obiektywizmu to po pierwsze porowanie cen z poprzednia jaka byla w danym sklepie (promocja to obnizenie cen w danym sklepie wzgledem cen z tego samego sklepu). Do tego przyrownanie do sieci dystrybucyjnych o podobnej dzialanosci, czyli jesli jest to Vobis to do sieci majacych siedziby stacjonarne mniejwiecej w calej polsce. A dodawanie do tego allegro to juz przegiecie, z jednej strony nowy produkt, a z drugiej produkt nieraz „nowy” lub uzywany (np. ta nokia n97 mini).
  Warto jednak podejscie do tego bardziej merytorycznie.

 • http://www.komorkoManiaK.pl kuba

  Modele, które tutaj opisałem znalazły się w GAZETCE PROMOCYJNEJ skelpu Vobis. Nie wybrałem ich według własnego uznania. W gazetce znajdują się produkty w okazyjnych cenach, którymi sklep chce się pochwalić. Moim zadaniem jest sprawdzenie, czy naprawdę jest się czym pochwalić i jak sytuacja cenowa wygląda w rzeczywistości. Według Ceceo, gdzie sprawdzam aktualne ceny produktów, oferty sklepu Vobis nie można nazwać promocyjną. Ceny są niejednokrotnie bardzo zawyżone. Co do samego Ceneo, nie wiem czy wyświetlane sklepy naprawdę mają dany towar, czy nie oraz na ile są uczciwe. Sprawdzanie tego nie należy do mnie. Do mnie należy za to uświadomienie potencjalnym kupującym, że towar z gazetki nie jest w korzystnej cenie. Nie uważam się także za stronniczego. Każdy market, którego gazetka zawiera jakieś telefony sprawdzam w taki sam sposób. Jeżeli mają tanio, piszę że jest tanio, jeżeli nie – piszę że nie.

 • ghost

  Nie wiem kto pisał ten artykuł, ale sam się nie popisał. Wybranie kilku modeli i porównywanie cen jest bezsensu, szczególnie że vobis ma dobre promocje na pojedyncze rzeczy i wtedy warto kupić. Poza tym wyszukiwarki typu ceneo pokazują nieaktualne ceny, produkty, których w rzeczywistości sklepy nie mają, albo jeśli mają to są to małe firmy wysyłkowe, na których można się przejechać (raz tak kupiłem to do tej pory nie mogę doprosić się o dowód zakupu, a dzwonię i domagam się faktury od paru miesięcy). Pisanie, że vobis ma drogo to bzdura, zobaczcie ceny w MM albo Saturnie, tam są takie kwiatki, że model sprzed roku kosztuje drożej niż nowość. Kupować należy z głową, a ja jako okazjonalny klient vobisa uważam, że artykuł jest stronniczy i niewiele wnosi.

 • http://www.komorkoManiaK.pl kuba

  A ja za zwrócenie uwagi 🙂

 • Damian

  Dziękuję za skorygowanie błędu 🙂

 • Damian

  Błąd panowie w artykule Sony Ericsson Yari ma aparat 5 mpx a nie 3 mpx oraz rozdzielczość 240 320 a nie 240 na 300 proszę o poprawienie artykułu bo jest to błąd.

 • Damian

  Błąd panowie w artykule Sony Ericsson Yari ma aparat 5 mpx a nie 3 mpx oraz rozdzielczość 240 320 a nie 240 na 300 proszę o poprawienie artykuły bo jest to błąd.


reklama