, Android Newsy Telefony

Snapdragon 800 i 4 GB RAM za 900 złotych? Takie rzeczy tylko w Chinach!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • anonym

  wlad, z tego co się orientuję to większa ‚wina’ jest po stronie producentów niż operatorów, z prostego względu: tamte urządzenia różnią się pod względem częstotliwości na jakich działają, podobnie jak to jest w przypadku USA gdzie żadne urządzenie nie będzie w 100% kompatybilne z Europą

  • https://www.facebook.com/leggslovers mozilla007

   Ile dobrych urządzeń nie widział nawet Polak, to sobie nawet nie zdajesz. Cena i podzespoły użyte, to już inna bajka, bo cena była śmieszna.

  • Wlad

   Sprawdzałem, mają różnorodne częstotliwosci, zarówno „europejskie GSM i UMTS” jak i „azjatyckie” czyli nie w tym problem.

 • Wlad

  Wczoraj przy informacji o smartfonie Lenovo K910 pisałem: „Nie rozumiem polityki operatorów działających na polskim rynku. Pojawiło się dużo dobrych, ciekawych smartfonów produkcji znanych chińskich firm, m.in.: Meizu, Oppo, Huawei, ZTE, THL, Lenovo czy Alcatel, które na rynkach azjatyckich lub latynoamerykańskich są od 10 do 50%, a nawet 70% tańsze od porównywalnych urządzeń Samsunga, Apple, BlackBerry, LG czy Nokii, a u nas, albo ich wcale nie ma, albo cena nie odbiega wiele od znanych, “zasiedziałych” marek”. Operatorzy i dilerzy (różne Saturny, Vobisy czy AGD RTV) „kroją i doją” z forsy ten biedny naród, ze ho ho! Dlaczego by nie wzorem Brazylii, Turcji czy Indii założyć „polskie” marki, które prowzdiłyby dystrybucję i serwis tego ciekawego sprzętu? Nie po 2,5 -3 tys zł, ale 700-1000 zł?

 • Mateusz

  Ciekawe jak będzie z optymalizacją systemu, ale nawet jak będzie dobrze to będzie trzeba nauczyć się chińskiego i tam przeprowadzić.

 • Panicz

  ciężkie są te 2 dodatkowe gigabajty..
  a tak na serio to może waga spowodowana jest wielkością. wiadomo coś na jej temat?


reklama