, Android ASUS Newsy Telefony

ASUS będzie walczył o klienta na smartfonowym rynku

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://gravatar.com/lolindirc Jan Kowalski

  Jak do tej pory Asus się wcale tak bardzo nie popisał jak opowiadacie. Miałem przyjemność obcować z TF300T i czytywać na forum androida problemy jakie są z innymi modelami. Było ich niemało. Głównie właśnie niedopracowany soft, czy nieprzemyślana obudowa blokująca sygnał wifi. Natomiast laptop i tablet (z win 8) spisują się bardzo dobrze, choć znowu – tablet ma niedociągnięcia softwareowe pod względem wybudzania z uśpienia czy pracy modułów komunikacyjnych (BT żre się z WiFi w niektórych sytuacjach). Nie wychwalajcie więc tak pod niebiosa bo to nie są wcale jakieś cuda. Ale faktycznie aktualizacje są na bieżąco a i bugi starają się łatać możliwie szybko.

 • Cichy!

  Dokładnie, Asus to jakość wykonania i nietuzinkowy wygląd plus niezawodność. Czekam z niecierpliwością na ich nowe urządzenia.

 • marcinp

  Asus Padfone Infinity najlepszy smartphone świata. Bez nie potrzebnej stacji dokujacej. Do jego jakosci reszta się nie umywa może Htc i nokia coś mogą. To będzie masakra asus będzie miazdzyl.

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Świetnie by było gdyby Asus skończył wciskać na siłę swoje zamulacze nakładki do androsyfu bo jest to zmora aktualizacji poprawek .

  Co do smartfonów/phablet przydała by się konkurencja i więcej wyboru w atrakcyjnych cenach.
  Nie wszyscy potrzebują Galaxy Note3 za 2800 zł. lub już roczny z nie aktualnym soft SGN2 za 2000 zł.

 • qwerty

  Bardzo dobra decyzja! Świetna jakość wykonania, częste aktualizacje i wydajne podzespoły – to właśnie Asus.

  • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

   A to mnie rozbawiłeś tymi aktualizacjami w Asus jak nie mam ładnej pogody w Sopot , raczej bym powiedział brak aktualizacji i nie aktualny androsyf na 98% sprzętu od tej firmy 😀


reklama