, Android Newsy Samsung Smartfony Telefony

Wybuchający Samsung Galaxy S 4, a oryginalne akcesoria.

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • uriuri

  Samsung powinien wypuścić nową perełkę z serii Galaxy – S4 Fire .
  W komplecie ze smartfonem daliby koc gaśniczy, toporek i czterordzeniową gaśnica 🙂
  Do pobrania z SamsungaApps byłyby dedykowane programy : „Zapalarka do gazu” oraz „1000 potraw z grilla” 🙂
  Obudowa wykonana oczywiście z łatwopalnych materiałów 🙂

  • kadoo

   Pozwolę sobie zauważyć, że obudowa już jest z łatwopalnych materiałów…

   • http://gravatar.com/lolindirc Jan Kowalski

    No to jedno już „check” ;]

 • Linek

  Co wy chcecie od baterii?! S(r)amsung i (f)Apple partolą co się da i jak leci, tylko im fony wybuchają. Tylko czemu HTC, Sony, Sony Ericsson, Huawei, ZTE, Lenovo, MyPhone, Lg, Black Berry, Oppo, Nokia, Prestigio, Manta, Siemens, Sagem, Asus, Acer, Alcatel, Audioline, Auro, Barel, Beafone, Dro, Emporia, Evolve, Fonek, Garmin-Asus, Gigabite, GoClepver, iPro, Maxcon, MediaTech, Mobistel, Motorolla, Palm, HP, Panasonic, Pentagram, Sonim, Svissvoice, Switel, Trak, Vievsonic, WinnerGroup, Xtreamer i inni tego nie potrafią? Czemu ich baterie nie wybuchają? Apple zawsze święte zawsze wie lepiej niż użytkownik, któremu wszystkiego zabrania i wszystko mu blokuje, a Samsung to kicz, tandeta i flagowce nie warte 1zł w najniższym abonamencie, ale czy to jedyne wyjaśnienie?

 • mozilla007

  Nikt nie widzi, że co roku to samo. Wakacje i nie ma nikt o czym pisać, to nagle każdy telefon eksploduje i zabija kogoś. Zbieg okoliczności ?

 • Panicz

  zawsze oryginalne akcesoria producenta bądź renomowanej firmy robiącej dla producenta.

 • http://www.gsmmaniak.pl/ Krystian Bezdzietny

  Nie wiem dlaczego, ale bardzo bawią mnie wszelakie doniesienia o wybuchach telefonów. Przecież wyżej opisana sytuacja jest bardziej zabawna niż historia pewnej Chinki, która kilka dni temu została porażona prądem, bo używała nieoryginalnej ładowarki do iPhone’a.

  • Panicz

   a ostatnio opisywana (chyba) amerykanka której S III wybuchł w kieszeni? Dobrze, że to nie był Samsung C4 bo by nogę urwało 😉

 • ji

  Za tydzień będzie news, że jednak były używane nieoryginalne akcesoria i absolutnie nie jest to wina Samsunga. Zresztą wszystkie wybuchy są w tajemniczy sposób wyjaśnianie.
  Ciekawy jestem tylko czy Samsung da klientowi nowy telefon, czy wyposaży mu też mieszkanie w wybuchającą lodówkę, pralkę…

 • kadoo

  To tylko kolejne potwierdzenie faktu, że baterie są technologicznie wiele lat za smarfonami.
  Od kiedy nic się w tym nie zmienia… od 10, 15 lat…?
  Jest to kolejny z elementów, który ma się zepsuć po roku użytkowania co ma delikatnie zasugerować – to co?… kupujemy nowy…
  I w sumie marketing zrozumiały tylko, że teraz coraz częściej zaczyna to zagrażać naszemu zdrowiu i życiu.
  Pamiętam w mojej starej Nokii E51 jak próbowałem podłączyć nieoryginalną ładowarkę to wyświetlał się komunikat ” podłącz oryginalną ładowarkę!” … da się?

 • marus12321

  Najpierw bitwa kto sprzeda wiecej smartfonow samsung czy apple, a teraz czyj telefon spowoduje wieksze zniszczenia. Co bedzie dalej?

 • Belial

  prad mial nie od samsunga…jego wina


reklama