Towarzysko, wesoło, z humorem – Samsung kontynuuje „życiowe” kampanie promocyjne, przedstawiając Galaxy S4 i Galaxy S4 Active w ich naturalnym środowisku. Nie ma tu nic oryginalnego, jest natomiast całkiem sympatyczna realizacja i pokazanie produktu w sposób bardziej przyjazny potencjalnemu użytkownikowi.
Nie mówię o nawiązaniu bliższej, intymnej relacji z francuską modelką czy próbie bezprzewodowego ładowania starej Nokii, ale o generalnym ujęciu sprawy. Sami spójrzcie:
Każdy z klipów jest lekki w odbiorze – czasem nawet na tyle, że można mu przypiąć łatkę głupawego. Nie uważacie jednak, że taka realizacja ma większy sens, niż klasyczna prezentacja produktu z recytowaniem części jego specyfikacji technicznej?
Więcej o Galaxy S4 przeczytacie tutaj. Cechy Galaxy S4 Active opisywaliśmy z kolei w tym miejscu. Swego czasu pokusiłem się też o porównanie obydwu modeli.
Źródło: Samsung Australia
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Polski hit Techlandu, a mianowicie Dying Light objęty został sympatyczną promocją na platformie Steam. W…
Fairphone 6 to smartfon na lata. Długoletnie wsparcie aktualizacyjne producenta wraz z modułową konstrukcją docenią…
Strategia turowa z bardzo znanego uniwersum trafiła na fenomenalną promocję. Teraz każdy z Was doda…
OPPO szykuje swojego średniaka, który stanie naprzeciwko POCO F7. Do debiutu przygotuje się bowiem OPPO…
OnePlus Pad 3 to jeden z najciekawszych tabletów z Androidem ostatnich miesięcy. Świetny ekran, solidna…
Huawei Pura80 Ultra na żywo imponuje przesuwnym mechanizmem aparatu ze zmiennym zoomem. Czegoś takiego w…