, Android Promocje Samsung Telefony

Wiemy, gdzie można kupić Galaxy S4 Zoom w niższej cenie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Bemol

  Czy ta pani w (1:40) czasami nie zdradziła nokii ? Pamiętacie reklamę noki stabilizacji OIS ? Podczas gdy nokia zaliczyła wpadkę ta pani jechała na rowerze i pozowała do kamery. Dziwna sytuacja… albo mi się zdaje albo na serio to ta kobieta.

 • http://www.vobis.pl Vobis.pl

  My też już serdecznie zapraszamy. Jest już w naszym magazynie i niebawem pojawi się w salonach, a już dzisiaj można zamówić przez sklep internetowy. Zapraszamy:)

 • mozilla007

  RTV Euro jest taniej, to czekać na reakcję MM i Saturna, aż będzie jeszcze taniej.

 • Karol

  Wiem, ze sie da ekranem, ale idac przez las w mroku, to jednak ekranem to nie to samo co latarka. Dzieki za dobry opis fona. Przynajmniej mozna sie bylo cos dowiedziec.

 • Karol

  To slabo, ze diody do nagrywania i jako latarki nie ma. Ale sie nie przejmuj moja nowa cyfrowka fuji 770exr tez nie ma takiej diody, tylko ma diode autofokusa, ktora tez ciagle nie moze swiecic. Chyba bedziesz musial kupic mala latarke dodatkowo. Pozdrawiam

  • uriuri

   Zawsze można poświecić sobie ekranem, który jest bardzo jasny.
   Niektóre aplikacje latarki mają nawet taką funkcję- wyświetlają biały ekran.
   To jest przydatne w telefonach nie mających diody LED np: SGS.

 • Gregor

  Panie kolego 808 ma xenon oraz led i jako latarka działa led. Jakbyś użył xenona jako latarki to byś go spalił i tyle.

  • uriuri

   Przecież napisałem, że 808 ma dodatkową diodę LED, która może działać jak latarka oraz służy do oświetlenia w czasie filmowania.
   Ksenon tak szybko się nie spali( palniki w stroboskopach mogą pracować nonstop po kilka godzin), ale telefon ma za mało zgromadzonej energii, aby wyzwalać tak szybko błyski, żeby oko ludzkie widziało to jako jednostajne światło. Nawet gdyby mógł tak szybko błyskać, to bateria rozładowałaby się po minucie.

 • uriuri

  Dobra cena, ja za swojego ZOOMa niestety przepłaciłem te 300zł, ale i tak nie żałuję zakupu, bo telefonik spełnia pokładane w nim oczekiwania.
  Dla osób zainteresowanych zakupem tego telefonu tylko dodam od siebie kilka spostrzeżeń:
  S4 Zoom ma HostUSB (działa, sprawdziłem), chociaż producent o tym nie wspomniał .
  Niestety funkcja latarki nie działa – ta dioda wspomagająca autofocus nie funkcjonuje jako latarka- trzeba używać białego tła na ekranie.
  Obiektyw jest dodatkowo chroniony szybką – ta roletka-przysłonka zasłaniająca optykę jest pod nią, więc sprzęt jest dość dobrze chroniony.
  Telefon ma niestety taki kształt, że nie można go postawić bokiem w pionie, po prostu jest zaokrąglony i się przewraca – nie zrobimy zdjęcia z samowyzwalaczem stawiając do na przygodnym murku.
  W aparacie jest możliwość wyłączenia dźwięku migawki i autofocusa, nie trzeba niczego rootować, ani modyfikować, aby uzyskać ten efekt .
  Jest nagrywanie filmów 720p 60kl/s, dla mnie idealne rozwiązanie, bo nie potrzebuję większej rozdzielczości,a taka płynność zawsze się przyda.
  Używając aparatu w S4 Zoom, gdy przyciśniemy przycisk Power, ekran się wygasi, obiektyw schowa, ale gdy ponownie odblokuje się ekran -uruchomi się ostatnio używana aplikacja- czyli aparat- wysunie się obiektyw. Gdy zapomnimy o tym, można się nieźle przestraszyć, gdy po odblokowaniu nagle wysunie się samoczynnie obiektyw.
  Od dawna pracowałem na ekranach co najmniej HD, na których nie było widać „palcowania” , bałem się, że ze względu na mniejszą rozdzielczość w S4 Zoom będę zmuszony co chwilę czyścić ekran, ale chyba pokryty jest specjalną powierzchnią, bo nie widać mory od zapaćkanego ekranu.

  • won_lewaku

   Panie, kolego, latarka : play.google.com/store…flashlight

   😀

   • uriuri

    Panie kolego, to nie chodzi o aplikacje latarki, tylko o to, że ten telefon nie ma zwykłej diody LED , bo ma błyskową lampę ksenonową, a ta dioda do autofocusa świeci na czerwono (to nie jest zwykła dioda LED, ma jakiś odblaśnik w środku).
    Nie ma takiej możliwości jak np. w noki 808, że można sobie poświecić białą diodą w czasie kręcenia filmu, bo w S4 Zoom po prostu nie ma takiej diody.
    Nie ma też zresztą diód powiadomień, nad czym ubolewam.


reklama