Dziś rano pisałem już na temat tajemniczego smartfonu amerykańskiego koncernu Hewlett-Packard, jednak teraz pojawiły się nowe informacje na jego temat, w tym częściowa specyfikacja techniczna. Warto przyjrzeć się nieco bliżej owemu urządzeniu – zapowiada się bardzo interesująco.
HP Brave został zdemaskowany przez tego samego informatora, który dostarczył render. Tym razem podesłał zrzut ekranu z jednej z najbardziej popularnych aplikacji becnhmarkowych AnTuTu, z której wynika, że rzeczony smartfon zostanie wyposażony w 4.5-calowy wyświetlacz na którym obraz prezentowany będzie w rozdzielczości 900 x 1600 pikseli, zaś moc obliczeniową dostarczy niezwykle wydajna 4-rdzeniowa jednostka Qualcomm Snapdragon 800 o częstotliwości taktowania 2 GHz z układem graficznym Adreno 330, wspieranym przez 2 GB pamięci operacyjnej RAM.
Ponadto na pokładzie ma nie zabraknąć 14.5-megapikselowego aparatu głównego, kamery frontowej dedykowanej wideo połączeniom o matrycy 5 Mpx. Podczas testów sprawnościowych HP Brave pracował pod kontrolą systemu Google Android w wersji 4.2 Jelly Bean.
źródło: phonearena
AKTUALIZACJA:
to nie jest smartfon HP. Zdjęcie jest sfabrykowane i nie przedstawia niczego, nad czym obecnie pracuje HP. – powiedziała Anna Marciniak PR Manager w firmie HP
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…