>
Kategorie: Newsy Telefony

20.7-megapikselowy aparat w Honami potwierdzony

Dotarły do nas kolejne informacje na temat najnowszego smartfonu o nazwie kodowej Honami, który poznamy już we wrześniu podczas targów IFA 2013 w Berlinie, gdzie japoński koncern Sony zaplanował konferencję prasową.

Tym razem jeden z zagranicznych serwisów opublikował zdjęcie, które jednoznacznie potwierdza obecność 20-megapikselowego przetwornika Exmor RS, dzięki któremu można będzie wykonać zdjęcie w maksymalnej rozdzielczości 5248 x 3963 pikseli w formacie 4:3. Zdjęcia w formacie 16:9 można będzie natomiast zrobić w rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli przy wykorzystaniu 8 megapikseli.

Na chwilę obecną nie wiadomo czy Sony w swoim najnowszym urządzeniu wykorzysta oversampling, tak jak fiński koncern Nokia w smartfonach z technologią PureView. Jak dobrze zauważył jeden z redaktorów serwisu phonearena, prototypy są w rękach osób, które lubią się chwalić dlatego też do oficjalnej prezentacji na brak doniesień zainteresowani nie powinni narzekać.

źródło; phonearena, gadgety

Paweł Gajkowski

Najnowsze artykuły

  • Newsy
  • Nothing
  • Telefony

Nothing potwierdza start aktualizacji systemu Nothing OS 4.0 bazującego na Androidzie 16

Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…

20 listopada 2025
  • Operatorzy
  • Play

Operator obniża ceny o 20 złotych. Jeśli go brać, to właśnie teraz

Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…

20 listopada 2025
  • Newsy
  • OnePlus
  • Telefony

Przegrzewający się OnePlus nie radzi sobie ze Snapdragonem – to problem telefonu, na który tak mocno liczyłem

Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…

20 listopada 2025
  • Amazfit
  • Newsy
  • Wearables

Wytrzymały, piękny i w odświeżonej wersji. Amazfit T-Rex 3 Pro znów zachwyca dostępnymi funkcjami

Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…

20 listopada 2025
  • Promocje

Jeżeli kupiłeś Samsunga podczas premiery, to możesz zacząć wyrywać sobie włosy. Teraz flagowca kupisz za pół ceny

Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…

20 listopada 2025
  • Promocje

Polska perełka do odebrania w Amazon! To ostatni moment na zgarnięcie hitu

Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…

20 listopada 2025