HTC One Glamour Red już wkrótce zadebiutuje na polskim rynku, a tym samym docierają do nas informacje na temat pierwszych ofert przedsprzedażowych tego eleganckiego modelu. Sklep internetowy Sferis jako jeden z pierwszych już 22 lipca bieżącego roku rozpocznie przedsprzedaż która potrwa do końca lipca.
Cieszę się, że długo oczekiwany na rynku model HTC One Glamour Red już wkrótce będzie dostępny w Sferis. Karmazynowy odcień obudowy flagowego smartfona HTC One z pewnością przyciągnie uwagę naszych klientów – powiedziała Edyta Wrzosowska, Dyrektor Marketingu w SFERIS.
HTC One Glamour Red wyposażony został w te same podzespoły co pozostałe wersje kolorystyczne dlatego też zaoferuje 4.7-calową matrycę wykonaną w technologii Super LCD 3 o rozdzielczości Full HD, wydajny 4-rdzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 600 o częstotliwości taktowania 1.7 GHz z chipem graficznym Adreno 320 wspierany przez 2-gigabajtową pamięć operacyjną RAM, zaś na dane oraz aplikacje zarezerwowane zostało 32 GB wewnętrznej pamięci bez możliwości rozbudowy.
Ponadto na wyposażeniu znalazło się miejsce dla dwuzakresowej karty sieciowej pracującej w standardzie 802.11i a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.0, port podczerwieni, odbiornik GPS z A-GPS i rosyjskim GLONASS, aparat główny wykorzystujący technologię UltraPixel z przysłoną f/2.0, szerokokątną kamerę o matrycy 2 Mpix, głośniki stereo NFC a także akumulator o pojemności 2300 mAh, HTC One pracuje pod kontrolą systemu Google Android Jelly Bean z nakładką HTC Sense 5.0.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Wygląda na to, że YouTube niedługo zarzuci Was nowymi, niepomijalnymi reklamami. Google testuje właśnie funkcję,…
OPPO szykuje się do globalnej premiery aż kilku urządzeń. Poza słuchawkami Enco Buds 3, smartwatchem…
Nothing Phone 3a Pro to moim skromnym zdaniem jeden z najlepszych telefonów do 2000 złotych.…
Sker Ritual – to bez wątpienia FPS, który można określić mianem niedocenionego. Teraz każdy z…
Wydany swego czasu komunikat przez Santander może zaskoczyć wielu klientów. Popularny bank poinformował użytkowników o…
Być może nie najlepszy na rynku i być może nie najwydajniejszy. Ale na pewno bardzo…