, Newsy Telefony

Ty też po odstawieniu mobilnych aplikacji czujesz się nagi i bezbronny? [infografika]

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Lukasz P

  W dzisiejszych czasach wieksza panike wprowadzilaby informacja o zaprzestaniu produkcji wszelkich smartfonow niz o zblizajacym sie koncu swiata;)

 • Linek

  Ja porzuciłem Andruta ponad 2mieś. temu i nadal !0! zainstalowanych apek! Przelicznik, latarka, zegarek, te 3 HTC daje w standardzie, nic więcej nie trzeba. Facebook? Nie korzystam. Gry? Czasem, 2-3 razy tygodniowo na kompie, na fonie to tylko marnotractwo baterii i męczenie wzroku. Teraz mam więcej czasu, by wyjść na taras, usiąść na huśtawce i pomyśleć, można poczytać Świat W**dzy, bardzo fajne czasopismo :D, położyć się odpocząć. Lepiej zamiast np. meczu w PESa, FIfę zrobić se jeść i na noc się nie opychać. Gry szczęścia nie dają, jeśli ludzie nie mogą bez nich żyć, wolą grać, niż porozmawiać ze swą kobietą, to gratuluje! Nie długo ludzie z IQ100 będą geniuszami >Einsteina!

  • Audiospoty.pl

   Absolutnie się z Tobą nie zgadzam 🙂
   Dzięki Note II i androidowi jestem szczęśliwy, spełniony i bardziej produktywny. Odbieram zamówienia w locie, nagrywam, wysyłam. Nie mam czasu na gierki w komputerze, bo pracuję. Ławka? Bujana? Może, w sierpniu, gdy wezmę tydzień wolnego. Gram, jeżeli, to czekając na kogoś na parkingu. Oczywiście w telefonie. Polecam babcię Smith. Dziękuję Bogu, że urodziłem się w czasach androida, mobilności instagram, maili, mp3 i WiFi.

   • Linek

    No widzisz, jest ci tak wygodnie. Ja, jak będę pracował to może i mi się tyle apek, co ci przyda, ale na razie to mam przed sobą wizję 4 lat technikum do ukończenia. Jesteś przykładem człowieka wykorzystującego aplikacje do pracy, a nie pierdzenia pod stołkiem i strzelania do świń, za co ci chwała, bo nie wielu takich jest, a przynajmniej nie w mojej okolicy, moim otoczeniu. 😀

 • Panicz

  tak. pewnie bym nie dotrwał do końca. 😀


reklama