, Android Newsy Samsung Smartfony Telefony

Jak Samsung Galaxy S 4 LTE-Advanced radzi sobie w benchmarkach?


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • kadoo

  I gdzie ten zapowiadany „dwukrotny wzrost wydajności”?
  Pewnie zapowiadany spadek zapotrzebowania na Ampery to też ściema…
  Coniektórzy gsmmaniacy będą bardzo zawiedzeni…
  Kiedyś śmialiśmy się z pierwszych biznesmenów jednokomórkowców z akumulatorami w walizkach.
  A teraz co – szukamy gniazdka co 6 godzin?
  Nauczmy się może dobrze wykorzystywać to co mamy.
  Ile rdzeni by nie było i na ilu GHz by nie pracowały to coraz większe i o bezsensownie wysokiej rozdzielczości ekrany a także bardziej obciążające aplikacje i nakładki bez optymalizacji i tak zamulą każdego smarta…

  • Panicz

   w sumie wzrost wydajności jest już niepotrzebny bo i tak jest prawie niezauważalny. Mogliby popracować nad utrzymaniem wydajności a zmniejszeniem zapotrzebowania na energie. Chodzi mi o nie tylko mniej prądożerne procesory ale także o ekrany i moduły łączności..

 • czubek

  Po części tak, ale ile osób co dwa tygodnie będzie telefon zmieniać?? Bo ten pierwszy ma to a ten drugi ma tamto, ufff a poczekajcie jak za tydzień wyjdzie ten trzeci. U Samsunga zabawę w „prześcigiwanie” konkurencji widać najlepiej, więc jak napisałeś, nie o same zyski chodzi tylko takie uświadamianie ze to Samsung jest the best…

 • czubek

  Oczywiście Samsung musiał się odgryźć na fonach ze snapem 800 i do swojego flagowca wrzucił taki sam procek a żeby nie było to dowalił obsługę lte-A by być jeszcze ciut nad konkurencją. Tyle mózgów z całego świata a dziecinne zabawy w „kto lepszy” wydają się już niemieć żadnego sensu skoro i tak nie można w pełni wykorzystać ich zabawek. Głupota ludzka nie zna granic…

  • http://www.facebook.com/mateuszhodurek Mateusz Hodurek

   Tu bardziej chodzi o zyski niż głupią zabawę „kto lepszy” jak to nazwałeś 😀
   Skoro na papierze inny telefon ma lepsze bebechy to ktoś nieznający się wybierze ten z lepszą specyfikacją. Więc to nie producenci bawią się w głupią grę, tylko dogadzają klientom (a przede wszystkim sobie) którzy chcą podążać za zasadami tej głupiej gry.

 • wiek

  Nastepny fon to tylko Nexus 5 🙂

 • http://ask.fm/PaulinaMagdalenaWa Paulina

  Ps. Co to jest „mocnijeszym”?!

 • gsm

  Chlopaki blagam was chociaż godzina bez nowosci samsunga dajcie zyc

 • Danio

  Po co robić sgs4 lte-A skoro w Polsce niema takiej technologii. Paulina zastanów się. To jest oczywista, oczywistość. Japonia ma lte-a więc ten telefon pójdzie na rynek japoński, a zwykła s4 na rynek polski.

 • http://ask.fm/PaulinaMagdalenaWa Paulina

  A nie łatwiej było stworzyć od razu s4 lte, Niż tworzyć miliardy wersji?o.O

  • piotr

   Zgadzam się

  • Brociu

   Snapdragon 800 dostępny jest dopiero od końca maja, wcześniej był tylko 600, a S4 jest w sprzedaży już od końca kwietnia 🙂
   Może dlatego?

 • SirAdi

  Dopiero benchmarki uświadamiają jak wielka moc drzemie w Exynosie5/Tegrze4 i rdzeniach Cortex A15, które mimo znacznie niższego taktowania, dorównują rdzeniom Krait 400.

  Niestety, akurat Quadrant to benchmark z bardzo dużym rozrzutem wyników – u mnie na S2 raz pokazuje 3k a innym razem 4,5k. Przy większej mocy rozrzut może być jeszcze większy, więc dla zachowania wiarygodności należałoby wykonać parzystą liczbę testów i wyciągnąć z nich średnią.

 • wiek

  dwa ostatnie zdania są Super podsumowaniem dla tych co się może zastanawiają czy zakup ze snap. 600 był dobrym zakupem ………… ps. był i jest nadal :):):)


reklama