, Newsy Nokia

Wiemy, kiedy będzie kolejna konferencja Nokii. Zobaczymy wtedy phablet?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jakub

  Full HD itp. chętnie bym zobaczył, czyli tego 19 września prawdopodobnie będzie GDR3 i jakieś fony 5-6 cali z wp8.XX, nowe urządzenia powinny już mieć Gorille Glass 3

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Od dawna mi brakuje oferty smartfona Windows Phone z ekranem 5-6 cali i tutaj w tym segmencie Android zbiera obfite żniwa a Nokia zaspała cały rok.
  Nie sądzę aby w tym roku było coś do kupienia z WP8 a na horyzoncie już szykowane jest Note 3 i będzie pozamiatane przez android 🙁

 • Mateusz

  Phablet z wWndows Phone 8 byłby szansą dla Nokii, ponieważ jest to urządzenie dla ludzi prowadzących biznes, więc pewnie korzystają oni z pakietu office, który na IOS jest, ale okrojony (IPhony na dodatek mają małe wyświetlacze), a na Androidzie są dostępne zamienniki, które działają w porównaniu do oryginału co najwyżej średnio.

  • qwerty

   dokładnie tak jak mówisz Mateuszu. Mając subskrypcje Office 365 można naprawdę wiele zdziałać na Windows 8 i Windows Phone 8.

  • Tirinti

   Ja prowadzę biznes i nie widzę potrzeby używania Phabletu.
   Z jednej strony nie mieści się w kieszeni i trzeba go nosić w torbie lub plecaku a z drugiej strony daleko mu do wygody notebooka czy choćby 11″ hybrydy.
   Zdecydowanie lepiej mieć ultrabooka hybrydę i normalny telefon.


reklama